Visi senesni World of Warcraft papildymai dabar nemokami

Žaidimų naujienos


Visi senesni World of Warcraft papildymai dabar nemokami

World of Warcraft – puikiai visame pasaulyje žinomas ir didelio susidomėjimo sulaukęs žaidimas. Į kompiuterinių žaidimų gerbėjų gyvenimus įnešė daug naujos patirties bei įdomių įspūdžių. World of Warcraft buvo išleistas dar 2004 metais. Taigi, nieko keista, kad nuo tos dienos, buvo išleista nemažai jo plėtinių. Vis dėlto, ko gero, labai daug kalbėti apie tai, koks yra šis žaidimas, net jau ir neverta, nes šimtai tūkstančių gerbėjų jį pažįsta kuo puikiausiai. Tačiau, jei manote, kad apie šį žaidimą ar su juo susijusius įvykius jau žinote viską, tokiu atveju tikrai klystate, mes turime dar vieną puikią žinią apie jį.

Na, o ką tik pasirodžiusi naujiena skelbia, kad visi iki šiol išleisti World of Warcraft plėtiniai dabar gali būti įsigyjami nemokamai. Ko gero, daugelis puikiai prisimena situacijas, kuomet buvo pasirodžiusi panašaus pobūdžio informacija apie tai, kad galima įsigyti kompiuterinių žaidimų kūrėjų kompanijų kūrinių nemokamai, tačiau po kurio laiko paaiškėdavo, kad informacija yra neteisinga. Belieka tik pridurti, kad tai – nėra viena iš tų situacijų. Nėra jokio pagrindo abejoti jos tiesumu, kadangi žinią apie galimybę World of Warcraft plėtinius įsigyti nemokamai, paskelbė pats šio žaidimo kūrėjas – Blizzard Entertainment.

Vis dėlto, tai dar ne viskas, ką privalu žinoti. Daugeliui jau yra žinoma, kad rugpjūčio 14 dieną pasirodys dar vienas atnaujinimas – Battle of Azeroth. Jis bus mokamas, nemokamai savo kolekciją papildyti galite tik iki tol išleistais plėtiniais.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *