Monster Hunter: World scenos pasirodys ir Final Fantasy 14

Žaidimų naujienos


Monster Hunter: World scenos pasirodys ir Final Fantasy 14

Final Fantasy 14 – žaidimas, kuris dienos šviesą išvydo palyginti seniai ir buvo skirtas įvairioms platformoms. Vaidmenų žaidimas, puikiai tinkantis norintiems nuotykių – atrodytų nieko naujo ir nepasakysi. Tačiau šiais metais pasirodė dar vienas kompiuterinis žaidimas – Monster Hunter World ir tik tie, kurie išbandė juos abu, gali suprasti, kas bendro tarp jų yra.

Na, o bendru šių dviejų kompiuterinių žaidimų vardikliu tampa aršios monstrų kovos. Taigi, kaip čia nutiko, ar Monster Hunter World yra kopija? Atrodo, šis klausimas bent jau kol kas lieka neatsakytu, tačiau stebintiems žaidimus, aiškiai matyti, kad šios kovos panašios netgi vizualiniais sprendimais.

Tačiau norintys visa tai pamatyti savo akimis, jau dabar gali peržiūrėti naują anonsą, kuriame matyti puikiai pažįstamos detalės iš abiejų žaidimų. Jame – prieš 4 žaidėjus kovojantis legendinis monstras Rathalos, šarvai, kalnas ir dar daugiau detalių, kurios jau gali būti pažįstamos.

Vis dėlto, Monster Hunter World pasirodė gerokai vėliau nei buvo išleistas Final Fantasy 14, todėl galima daryti prielaidą, kas galėjo įkvėpti šio žaidimo kūrėjus. Tačiau tai dar ne viskas: žaidimą Monster Hunter World išleido Capcom ir, jei prisimintume, tai, kas vyko prieš jam pasirodant, turėtume prisiminti ir šio leidėjo žodžius, kurie tvirtino, jog Monster Hunter World turės panašumų su kai kuriais kitais žaidimais. Akivaizdu, jog tai buvo tiesa. Be to, pažiūrėjus atidžiau, gali susidaryti įspūdis, kad tokie sprendimai šiam kūrėjui yra visiškai normali praktika, kadangi tokiuose jo kūriniuose, kaip Mega Man, Devil May Cry ar Street Fighter galima pastebėti ir daugiau panašumų su kitais kompiuteriniais žaidimais.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *