Counter Strike

Žaidimų naujienos


Counter Strike

Kas yra counter strike, arba trumpiau vadinant Cs?

Counter-Strike tai Valve Software kompanijos kompiuterinis žaidimas, taktinė šaudyklė. Žaidžiamas vietiniame tinkle arba internete. Visame pasaulyje Counter-Strike žaidimo buvo parduota daugiau nei 19,5 mln. kopijų.

Žaidimo esmė yra kovoti vienai komandai prieš kitą šaunamaisiais ginklais. Yra dvi komandos: teroristai ir counter-teroristai (antiteroristai). Už kiekvieną nušautą kitos komandos žaidėją gaunamas taškas. Raundą laimi ta komanda, kuri nukauna visus kitos grupuotės žaidėjus arba jei teroristai susprogdina bombą. Counter-teroristai dar gali laimėti, nukenksmindami teroristų padėtą bombą. Taip pat CT (counter-teroristai) gali laimėti raundą išlaisvinę visus teroristų įkaitus. Specialiuose žemėlapiuose teroristai gali laimėti raundą nušovę VIP asmenį.

Žaidime reikia pasirinkti, už ką nori žaisti, už antiteroristus (angl. Counter-Terrorists) ar už teroristus (angl. Terrorists). Jeigu žaidžiama už antiteroristus, reikia šaudyti teroristus, ir atvirkščiai.

Taip pat galima kurti vadinamuosius žemėlapius (anglų k. map). Juose galima žaisti patinkančiu būdu.

CS ginklai

Žaidime naudojami ginklai, kurie yra ir tikrovėje, pvz.: AK-47 („kalašnikovas“), UZI, Desert Eagle, USP, M4A1 ir t.t. Yra 3 granatų rūšys: Flashbang Grenade (FB) – apakina priešus maždaug 6 sekundėms, Smoke Gas Grenade (SG) – liaudiškai „duminūškė“, kuri leidžia baltus dūmus, High Explosive Grenade (HE) – sprogstamoji granata.

Legalus žaidimas arba no cheat

Dauguma žaidėjų naudojasi no-steam counter-strike versija. Tokie žaidėjai daugiausiai „čytina“ (cheats, naudojamos pagalbinės programos, kurios palengvina žaidimą). Norintys žaisti prieš kitus žaidėjus, kurie nenaudoja čytų, turi įsigyti programą Steam. Nusipirkus CS (ar kitą žaidimą), galima žaisti visuose pasaulio serveriuose. Žaidėjai, naudojantys pašalines programas, bus automatiškai užblokuoti.

CS žaidimo kodai

Kodai – programos ir programiniai kodai, palengvinantys žaidimą. Žaidėjas, naudojantis šias programas, dažniausiai visada laimi. Yra keletas režimų: „aimas“ (šaudymas tik į galvą) ; „speedas“ (greitas bėgiojimas ir šaudymas) ; „wall hacks“ (wh, sienų hackas, gali būti baltos, nubraižytos ar visiškai kiauros/permatomos).

Žmonės, kurie naudoja šias programas, išmetami iš serverių be galimybės prisijungti. Naudojant šiuos kodus negalima žaisti įvairiuose turnyruose ir pan. Dauguma sukčiavimo kodų yra sukurta naudojant skriptus (leidžiamos/draudžiamos cs komandos). Juos pakeitus gali palengvėti/pablogėti žaidimas.

Populiariausi sukčiavimų skriptai: greitas pirkimas; automatinis ginklo užtaisymas; greitas ginklo keitimas pasibaigus šoviniams; pritūpimas (tam tikrą laiką tupinėti); apgaulingas minavimas ir kita.


12345 (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

10 Responses

 1. Dainius parašė:

  Parasykit .1.6 cs kodu ir busiu patenkintas ilgai neustrukit :D

 2. Lauris parašė:

  dainiau zinok su kodais losia tik g*****i kjp tu :]

 3. Arturas parašė:

  jo cyteriai niekam nepatinka

 4. emas 187+ parašė:

  as cytas be cytu

 5. 1 parašė:

  `nu cytaqi niekam nepatinka

 6. pawel3 parašė:

  man patinka konter straik

 7. darius parašė:

  ar dar kas zaidzia 1.6 conteri?

 8. eimantas parašė:

  o kur irasyti kodus?

 9. dainius parašė:

  huh visi cheatina bet niekam nebesiseka atsisiusti suvestikodus paspaudus ~ sunku

 10. Marius parašė:

  atsisiunciau cs praso cd codes kitaip nepaleidzia kaip paleist gal kas zino?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *