Visuotinė apklausa: Koks jūsų mėgstamiausias kompiuterinis žaidimas?

Žaidimų naujienos


Visuotinė apklausa: Koks jūsų mėgstamiausias kompiuterinis žaidimas?

ŽaidimųPasaulis.com organizuoja visuotinę kompiuterinių žaidimų mėgėjų apklausą. Tikslas – išsiaiškinti koks populiariausias PC žaidimas Lietuvoje.

Kaip išsakyti savo nuomonę? Tiesiog įeikite į naujieną ir palikite komentarą šios naujienos apačioje. Savo komentare nurodykite tris savo mėgstamiausius PC žaidimus (1 vietoj nurodykite mėgstamiausią (1,2,3).

Taip pat galite parašyt du TOP trejetukus. Išskirt tuos mėgstamiausius žaidimus, kuriuos žaidžiate tinkle ir tuos, kuriuos žaidžiate vieni.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

11 Responses

 1. Armis parašė:

  1 . Call of duty 2 ; 2.call of duty 4 ; 3 . Project Reality :)

 2. Bronius parašė:

  CS 1.6, NFS Carbon, NBA 08

 3. Samanas parašė:

  2k10

 4. Doshke parašė:

  1.Lineage II
  2.CS 1.6
  3.NBA 2K10

 5. Simas parašė:

  2k10

 6. Lemonads parašė:

  1.cs 1.6
  2.nba 2k10
  3.L2

 7. deividas parašė:

  lokl

 8. deividas parašė:

  :D :D :D :D

 9. deividas parašė:

  labas :D (rock)

 10. sarunas parašė:

  1)gta 4 2) battlefield 2 3) gta kaunas

 11. denas parašė:

  gal kas zino ar gangstar 3 3D veiktu ant n95 8gb

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *