Filmukas Bakuganas paremtas žaidimo motyvais: Pirma dalis

Žaidimų naujienos


Filmukas Bakuganas paremtas žaidimo motyvais: Pirma dalis

Kiek zaideju gali zaisti zaidima?

Zaidima gali zaisti 2 ar 4 zaidejai vienu metu. Pries pradedami zaidima, kiekvienas zaidejas turi pasirinkti minimum 3 Bakugan Brawlers ir 3 kortas kurias naudosite zaidime. Bet tai nera zaidimo limitas,zaidejas gali tureti tiek kiek nori komplektu bet lygiai tiek pat su kitais zaidejais.

Kaip zaisti su Bakugan Battle Brawlers?

Kiekvieno zaidejo Bakuganas turi buti uzdarytas i kamuolio figura. Si figura vadinama Sphere Mode. Bekuganas ridenamas ant tinkamos metalines kortos ir transformuojasi i tam tikra figura.Si figura vadinasi Bakugan Battle Mode. Kai Bakuganas yra Bakugan Battle Mode jus turite matyti G-Power. Kai zaidejo Bakuganas uzridenamas ant kieno nors uzimtos kortos,jis turi virsti i Battle Mode,laimi tas zaidejas pas kuri didesne G-Power jega.

Kaip zaisti su metalinemis kortomis?

Visos kortos turi ziureti veidu i apacia,todel nei vienas zaidejas nezino kortos galiu. Kortu yra 4 tipai,normal Bakugan card,Bakugan character card, Bakugan comand card,Bakugan abillyti card.Visos metalines kortos turi galias.G-Power augimas yra kaireje kortos puseje. Jega nustato jusu backugano spalva nusileidusio ant kortos. Kiekviena korta turi zemesne teise kitai kortai.Tai Holo sektorius kuris parodo tasku skaiciu jei jus pasiimat sia korta.

Kaip suformuoti Bakugano arena?

Jei neturite Bakugano arenos tai galima zaisti ir be jos.Jei yra 2 zaidejai,tai dedamos kortos ten,kad butu matomos jusu priesininkui.Taigi padedamos 2 kortos formuodamos staciakampi,4 kortos lieka jusu rankose nes jos bus naudojamos zaidimo eigoje.

Bakugano zaidimo pradzia

Jei jusu priesininkas yra jaunesnis tai jis ir pradeda pirmas. Bakuganas metamas po viena karta ratiniu principu. Metimas yra butinas jei zaidejas turi rankose Bakugana.

Kaip laimeti Bakugano zaidima?

Kai zaidejas nebeturi Bakuganu zaidimui arba visos kortos yra laimetos. Laimetojas nustato taskus, kiekvienos laimetos kortos. Zaidejas laimejes zaidima gauna 100 papildomu tasku tiems backuganams kurie liko musio lauke.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

24 Responses

 1. rytis parašė:

  labai idmu

 2. igdovis parašė:

  keiciuos bakuganais ir bakugano kortomis dar pirku „boom-ball“ korteles po 3 Lt o „boom-ball“ bakuganus po 8 LT(istikruju tiek kainuoja pats pirkau)

 3. mkjnmukiuk parašė:

  nesamone

 4. BAKUGAN:D parašė:

  as turiu 8 bakuganus ir 7 kortas pirkau 7 bakuganus uz 3lt 1uz 25lt + viena korta o viena korta kita bomball kainavo po 1lt20ct

 5. BAKUGAN:D parašė:

  Rkk@#2

 6. dsjkhkjsd parašė:

  o bus klubai panevezy ?

 7. ignas parašė:

  idomus

 8. DANEILIUS parašė:

  NUOSTABUS

 9. deividas parašė:

  :D :D

 10. gabija parašė:

  as mergaite, bet man vistiek patinka bakuganai, prasysiu per kaledas 2 bakuganus (dragonoida ir tigrera) ir yoyo

 11. arnas parašė:

  3 originalus bakuganus

 12. arnas parašė:

  visi dragai parduodu uz 29 lt

 13. arnas parašė:

  mainau tik i tigrera rokiskio mieste

 14. skyras parašė:

  labas gabija as ir mergaite ir man ir patinka bakuganai kiek tu ju turi

 15. Puzlius parašė:

  Kaip laukiu kalėdu nes gausiu pirmuosius savo bakuganus :)

 16. Puzlius parašė:

  kas Žaidžia travian

 17. kliukliukas parašė:

  kas zino kokioje svetaineje galima paziureti kaip sujunkti spastus ir bakuganus

 18. lukas parašė:

  man nepatinka bakugan new vestroja

 19. WeReWoLf0_x parašė:

  kas zino kokiu geru bakugan online zaidimu kad login ir password butu na kad galmetu susikurt arba…..kad parsisiust butu galima visiems windowsams….as turiu 4 bakuganus draganoida,tigrera bet kazkaip ne taip atrodo,kazkoki panasu i liuta ugnini rankos atrodo panasiai kaip znyples,ir kazkoki violetini drakona jeigu zinot tokiu zaidu parasykit

 20. andrius parašė:

  koke nesamone :D

 21. elonas parašė:

  siauriai daug turiu baguganu vien skairu visokiu 47 dragu 56 gaug isvis 648 bakuganai

 1. 2010-05-02

  […] Bakuganų žaidimas, kartu su animaciniu filmuku išpopuliarėjo visame Pasaulyje. Šį žaidimą 2006 metais pristatė Japonų žaidimų kompanijos (Sega Toys ir Spin master). […]

 2. 2010-10-06

  […] metais sukurtas Bakugan stalo žaidimas, netrukus tapo ir animacinio filmuko pavidalu. Šis filmukas dabar vadinasi Bakugan Battle Brawlers: Gundalian Invaders. Jis vis dar […]

 3. 2010-10-08

  […] žaidimai ir bakugan animacinis filmukas yra labai populiarus mažųjų žaidimų mėgėjų tarpe. Populiarumo priežastis yra ta, kad yra […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *