Pokeris – populiariausias žaidimas kortomis?

Žaidimų naujienos


Pokeris – populiariausias žaidimas kortomis?

Pokeris – populiariausias žaidimas kortomis? Tokią prielaidą galime daryti matydami kiek daug pastaraisiais metais internete atsirado puslapių apie pokerį. Vienuose puslapiuose atskleidžiamos pokerio žaidimo paslaptys ir subtilybės, o kituose galima registruotis ir išbandyti savo jėgas žaidžiant su pokerio entuziastais iš viso pasaulio.
Žinoma, lošimai pastaruosiuose puslapiuose dažniausiai yra mokami, tačiau pasitaiko ir nemokamų turnyrų. Tad jei nėra galimybių skirti lėšų šiam pomėgiui, galima tiesiog ieškoti nemokamų turnyrų, o juos laimėjus galima tęsti kovas didesniuose turnyruose, kuriuose tam tikram skaičiui žaidėjų yra išmokami pinigai ar skiriami prizai.

Didžiausius pokerio turnyrus internetu organizuoja tokios užsienio pokerio kompanijos, kaip partypoker, partycasino ir kitos. Tiems, kam pasiseka tokiuose turnyruose, gali išlošti dideles pinigų sumas bei tapti žinomais visame pasaulyje, kaip pavyzdžiui lietuviui Antanui Guogai, kuris pirmiausiai ir išgarsėjo, kaip geras pokerio žaidėjas, išlošęs išties įspūdingas sumas pinigų prestižiniuose pokerio turnyruose.

Būtent tokie faktai ir patvirtina, jog pokeris yra populiariausias kortų žaidimas pasaulyje, nes kokio gi dar kortų žaidimo atstovus jūs žinote? Ko gero, jokio, nes tokio didelio dėmesio susilaukia tik pokerio žaidimas. Kuriamos netgi televizijos laidos bei apžvalgos apie pokerio turnyrus ir žaidėjus, o per užsienio sporto kanalus galime išvysti ir tiesiogines pokerio transliacijas, o kuomet prie pokerio stalo sėda ir žinomos pasaulio pramogų, sporto žvaigždės, tai tokie turnyrai sulaukia dar didesnio dėmesio visame pasaulyje.

Ilgą laiką pokerio plėtrą Lietuvoje stabdė įstatymai ir tik per pastaruosius kelis metus pokerio funkcionieriams pavyko pralaužti ledus ir gauti leidimus organizuoti sportinio pokerio turnyrus visiems norintiems. Tiesa, pokerį legaliai Lietuvoje gali žaisti tik pilnamečiai asmenys (sulaukę 18 metų), tuo tarpu kai kuriose užsienio šalyse šį azartinį kortų žaidimą galima žaisti tik nuo 21 metų.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

1 Response

  1. Doris parašė:

    Teko zaisti su juo keisloue turnyruose is ju 2-uose zaidem prie FT. Daug idomiu jo ranku maciau galiu pasakyti, kad jis tikrai neprognozuojamas zaidejas ir su juo sunku zaisti. O jeigu sunku zaisti, vadinasi geras zaidejas. Siaip kaip dauguma live zaideju labai gerai skaito oponentus ir sitacijas. Siaip as irgi sutikciau su briliant, kad klaida buvo tave permusti su oru, o ne atsakyti all in. Negi pats niekada nesi atsakes zinodamas kad atsilieki? Kaip Helmutas yra pasakes kartais reikia priimti neteisingus sprendimus norint laimeti turnyra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *