Australija gaus specifinį NBA 2K19 žaidimo viršelį

Žaidimų naujienos


Australija gaus specifinį NBA 2K19 žaidimo viršelį

Atsiliepimai, įvertinimai, pardavimų statistika, didžiulis susidomėjimas tikrai leidžia tvirtinti, kad NBA žaidimas buvo sėkmingiausių ir geriausių kompiuterinių žaidimų istorijoje. Nieko keista, kad toks didžiulis pasisekimas bei puikūs įvertinimai žaidimo kūrėjus priverčia stengtis dar labiau. Ir tai yra daroma įvairiais būdais. Vien ko yra verta žinia, kad NBA 2K19, skirtas Australijos bei Naujosios Zelandijos rinkoms, turės specialius viršelius. Argi ne puiku?

Taigi, kuo visus mus nustebins šie ypatingi viršeliai? Visų pirma tuo, jog jie bus dvipusiai, o svarbiausia – ant jų išvysime tikrų tikriausias įžymybes. Vienas iš jų bus garsusis Ben Simmons, šiuo metu žaidžiantis Philadelphia 76ers komandoje. 2 metrų ir 8 centimetrų ūgio krepšininkas yra gimęs Melburne, tad, nieko keista, kodėl būtent jo atvaizdas puoš NBA 2K19 viršelį. Dar daugiau, kad viršelio išvysime ir tokius skambius raktinius žodžius, kaip šeima, Melburnas, nesustabdomas, lojalumas ir t.t., turinčius iš tiesų svarbią reikšmę ir patvirtinančius, kas gyvenime yra svarbiausia. Dar viena krepšinio pasaulio žvaigždė – Giannis Antetokounmpo, kilęs iš Graikijos. NBA veidas, kuris puikiai žinomas jau visame pasaulyje.

Tačiau ir tai dar ne viskas – nė nereikia ir sakyti, mes jau žinome, koks yra kitas klausimas, į kurį norėtumėte sužinoti atsakymą. Taigi, kada bus galima įsigyti NBA 2K19? Atsakymas jus tikrai nudžiugins, kadangi šios naujienos tikrai neteks ilgai laukti. NBA 2K19 pasirodys jau šių metų rugsėjo 11 dieną. Žaidimas bus skirtas PC, PS4, Xbox One ir Nintendo Switch. Taigi, kaip matyti, naujiena bus skirta įvairių kompiuterinių žaidimų platformų vartotojams.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *