NBA LIVE žaidimas

Žaidimų naujienos


NBA LIVE žaidimas

Kompiuterinių žaidimų serija, kuriama EA Sports bendrovės. Pirmoji versija, pavadinta Lakers vs. Celtics išleista 1990 metais Sega Mega Drive platformai, šioje verijoje grafinis vaizdas buvo dvimatis, tik vėlesnėse versijose pereita prie trimačio vaizdo. Nuo 1995 metų žaidimas pradėtas vadinti NBA Live.

Skirtingos versijos buvo ar yra leidžiamos Sega Genesis, Super NES, PlayStation, Nintendo 64, Game Boy, Sega Saturn, PlayStation 2, Xbox, GameCube, Windows, PSP, Xbox 360, Wii ir PlayStation 3 platformoms.

NBA Live 2001

Ant NBA Live 2001 viršelio buvo Kevinas Garnetas. O Lietuvai Arvydas Sabonis.

NBA Live 2006

NBA Live 2006 yra 2005 metais išleistas NBA Live serijos žaidimas. Ant žaidimo viršelio pavaizduotas Dwyane Wade.

NBA Live 2007

NBA Live 2007 yra NBA Live serijos žaidimas. Ant žaidimo viršelio yra pavaizduotas Hiustono „Rockets“ krepšininkas Tracy McGrady.

NBA Live 2008

NBA Live 2008 yra naujausia šio žaidimo versija. Ji yra išleista PC, PSP, XBox, Wii ir kitiems irenginiams. Ant viršelio pavaizduotas Gilbertas Arenasas. Vienintelis naujas dalykas žaidime „hot spots“

Kai kuriose kitose šalyse žaidimo viršelį puošia tų šalių krepšininkų, žaidžiančių NBA, nuotraukos. Pavyzdžiui, Prancūzijai skirtos versijos viršelyje pavaizduoti Tony Parkeris ir Borisas Diaw, Ispanijai – Pau Gasolis, Vokietijai – Dirkas Nowitzki.


12345 (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

2 Responses

  1. zenia parašė:

    noriu zaist nba

  2. ewukas parašė:

    as ir noriu zaist zaidi gal

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *