Half Life

Žaidimų naujienos


Half Life

Half-Life yra mokslinės fantastikos pirmo asmens šaudyklių serija, kurią sudaro du pilni žaidimai ir penki papildymai, taip pat kelios demo versijos, turinčios išskirtinį turinį, kurio nėra pilnose versijose. Serija leidžiama nuo 1998 m. Dauguma žaidimų ir papildymų buvo sukurti Valve Software ir išleisti Sierra Studios, nors kelis papildymus pagamino Gearbox Software. Electronic Arts 2005 m. perėmė žaidimų seriją iš Sierra. Serija iš pradžių buvo išleista PC, tačiau vėliau buvo sukurtos ir konsolinės versijos.

Half-Life pagrindinis veikėjas yra Gordon’as Freeman’as, Black Mesa Research Facility tarnautojas. Kai kurie papildymai turi kitus kontroliuojamus veikėjus.

Žaidimo istorija

Half-Life yra pirmasis serijos žaidimas. Žaidimo pagrindinis veikėjas yra Gordon’as Freeman’as. Po to, kai jis ir jo komanda atsitiktinai atveria dimensinį portalą, kuris leidžia ateiviams teleportuotis į Black Mesa stotį, įvyksta katastrofa ir ateiviai bei įvairios pabaisos ima siautėti stotyje. Gordon’as keliauja per Black Mesa, stengdamasis ištaisyti situaciją ir bandyti sunaikinti tuos kurie bandė sugriauti Black Mesa. Half-Life buvo išleistas 1998 m. lapkričio 19 d.

Uplink

Half-Life: Uplink buvo oficiali Half-Life demo versija (nors ir OEM demo versija, pavadinta Half-Life: Day One buvo išleista ankščiau), kurioje buvo mažas lygis, iškirptas per Half-Life kūrimo procesą. Jame reikėjo išsiųsti signalą, kad galėtum įeiti į Lambda complex. Trumpas penkių minučių filmas Half-Life: Uplink buvo sukurtas, bet niekada neišleistas. Uplink buvo išleistas 1999 m. vasario 12 d.

Opposing Force

Half-Life: Opposing Force yra pirmas Half-Life papildymas, kuriame žaidžiama už „priešą“, JAV jūrų kapralą Adrian’ą Shephard’ą. Shephard’as yra paskirtas „nuslėpti“ operaciją Black Mesa fabrike, ir turi kovoti prieš ankščiau nematytus ateivius. Opposing Force buvo sukurtas Gearbox Studios ir išleistas 1999 m. spalio 31 d.

Blue Shift

Half-Life: Blue Shift yra antras papildymas, šįkart su Black Mesa apsaugos darbuotoju Barney’u Calhoun’u, kuris mėgina pabėgti nuo ateivių invazijos. Blue Shift buvo išleistas 2001 m. birželio 12 d.

Decay

Half-Life: Decay yra trečias ir paskutinis Half-Life papildymas, esantis tik Half-Life versijoje, skirtoje PlayStation. Pagrindinės veikėjos – Gordon’o Freeman’o kolegės Dr. Gina Cross ir Dr. Colette Green. Kitaip nei ankstesniuose leidimuose Decay gali būti žaidžiamas co-op būdu su kitais žaidėjais. Decay neseniai buvo perkeltas į PC Half-Life fanų dėka. Decay oficialiai išleistas 2001 m. spalio 29 d.

„Half Life : Two Episode“

Antrame epizode reikia išgelbėti Alekso tėvą, o žaidimo pabaigoje mokslininkai sužino, kad egzistuoja mokslinis laivas (borealis), kurio reikia ieškoti trečiajame epizode.


12345 (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *