Žaidimas – Fallout

Žaidimų naujienos


Žaidimas – Fallout

Fallout – kompiuterinis žaidimas vaidmenimis (RPG) DOS ir Windows platformoms.

Žaidimo priešistorė

Žaidime iškeliama mintis, kad XXI amžiuje (tiksliau 2077 metais) kils branduolinis karas, per valandą nušluosiantis viską, bet per kitą šimtmetį viskas pamažu atgims.

Tik pasaulis niekada nebebus toks, koks buvęs. Visi žmonijos likučiai išsimėtę giliai po žeme įrengtuose milžiniškuose bunkeriuose – slėptuvėse. Joks žmogus nėra matęs saulės šviesos. Visi gimsta ir miršta po masyviomis metalinėmis durimis, kurių nevalia atidaryti, nes lauke tyko greita mirtis. Vienuose bunkeriuose esantys žmonės nieko nežino apie kitus ir ar kitos slėptuvės dar išvis veikia.

Žaidimo pradžia

Žaidimas prasideda 2161. Staiga sutrinka numeriu 13 pažymėtos slėptuvės pagrindinė vandens pompa ir lieka tik 150 dienų, kol išseks vandens atsargos. Slėptuvės valdytojas sudeda į žaidėją paskutinę visų viltį išlikti. Jis išsiunčiamas rytų kryptimi surasti kitą slėptuvę, pažymėta numeriu 15, ir gauti detales, kurios būtinai reikalingos pompai sutaisyti.

Žaidėjas jau pirmą minutę išėjęs lauk prie durų randa lavoną, iš kurio paima peilį, pistoletą su nedideliu kiekiu šovinių, signalinę raketą ir truputėlį medikamentų. Tuoj pat susikaunama su milžiniškomis mutavusiomis žiurkėmis ir išeinama į dienos šviesą.

Jis net nenutuokia, kad vietoj begalinės radiacijos išdegintos dykynės, kurios tikėjosi, netrukus susidurs su tuo, ko nesapnavo net savo baisiausiame košmare. Mutantai, gigantai skorpionai, visur siautėjantys plėšikai, žmonės, kurie dar gyvi, bet nuo radiacijos virtę į zombius, daktarai, kurie už gydymą ima akies mokestį ir žmonių gentys, mėginančios išlikti – auginančios dvigalves karves, bet prarandančios po tris narius per naktį. Lyg to būtų maža, keliaujantys prekeiviai pasakoja legendas apie „Death Claw“, prieš kurį būriai kovotojų iki dantų ginkluoti automatiniais ginklais neatsilaiko, o kurie išgyvena kautynes – išprotėja. O artimiausios trys slėptuvės seniai ir visiškai sunaikintos. Galiausiai egzistuoja sekta, norinti paversti visus žmones sužvėrėjusiais mutantais ir plieno brolija, siekianti atkurti technologijas.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

1 Response

  1. 2010-08-29

    […] tai visiškai naujas video žaidimas, kurio išleidimo data numatyta šių metų spalio mėnesį. Fallout žaidimų serijas kuria amerikiečių video žaidimų kompanija “Obsidian […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *