Realaus laiko strategija

Žaidimų naujienos


Realaus laiko strategija

Realaus laiko strategija (RTS nuo angl. Real-time strategy) – kompiuterinių žaidimų žanras, kuriame žaidėjas realiu laiku renka resursus, stato pastatus, stiprina armiją. Esminis skirtumas nuo TBS (kitaip ėjimų strategijos) tas, kad žaidimo veiksmas nesuskirstytas į ėjimus, visos kovojančios pusės priima sprendimus vienu metu.

Šio žanro pradininkėmis laikomos Blizzard ir Westwood Studios kompanijos su Dune, Starcraft, WarCraft, Command & Conquer serijomis.

Žaidimai gali vykti įvairiose pasauliuose, kuriuose vyrauja technologijos, magija, laikomasi realumo, ar jų mišinys. Egzistuoja istoriniai žaidimai, atspindintys tam tikrą laikotarpį, kaip kad Relic išleistas Company of Heroes – Antrajam pasauliniam karui.

Bruožai

* Bazė, kuri leidžia statyti kitus pastatus.
* Renkami resursai, kurie gabenami į bazę.
* Surinkti resursai leidžia statyti karius, pastatus ar pagerinimus.

Garsesni žaidimai

* Age of Empires serija
* Cossacks serija
* Dune II
* Empire Earth serija
* Settlers serija
* Starcraft serija
* Stronghold serija
* Warzone 2100
* Warcraft serija
* Total Annihilation


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *