Nemokamas futbolo menedžeris – SoccerProject

Žaidimų naujienos


Nemokamas futbolo menedžeris – SoccerProject

SoccerProject – nemokamas futbolo menedžeris internete, išleistas 2004 metais. Žaidime dalyvauja tūkstančiai žaidėjų (vadovų) iš 200 pasaulio šalių 20 kalbų. Žaidimui reikia tik standartinės interneto naršyklės. Tampama klubo vadovu, atsakant už savo darbuotojus, žaidėjus, stadioną, rungtynes, žaidėjų pirkimą-pardavimą, finansus ir kt. Tikslas – sukurti žymiausią futbolo klubą, nugalėti kitus varžovus.

Žaidimas valdomas per interneto naršyklę, o viskas kas vyksta žaidime – vyksta realiu laiku. Be paties žaidimo yra ir papildomi priedai, kurie padeda analizuoti savo komandą atsijungus nuo interneto. Vienas iš jų — SoccerProject Management Tool.

Taip pat yra sukurta lietuvių bendruomenė apjungianti lietuviškus klubus, padedanti naujai įsikūrusiems lietuvių klubams savo patarimais, forumu, IRC ir kitais naudingais priedais.


12345 (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *