Futbolo žaidimas – Hattrick

Žaidimų naujienos


Futbolo žaidimas – Hattrick

Hattrick (sutrumpintai HT) – internetinis futbolo vadovavimo žaidimas, sukurtas Švedijoje. Žaidimas išverstas į 42 kalbas (taip pat ir lietuvių) ir žaidžiamas 114 šalių, kurių kiekviena turi savo šalies piramidės principu paremtą lygų sistemą. Žaidimas veikia nuo 1997 m rugpjūčio 30 d., o 2007 m. lapkričio mėnesį turėjo apie 940 500 vartotojų.

Užsiregistravęs Hattrick žaidėjas gauna komandą, kurioje gali keisti treniruočių tipą, pasamdyti ar atleisti klubo darbuotojus, pirkti ir parduoti futbolininkus, nustatyti komandos sudėtį rungtynėms, investuoti į jaunimo komandą. Žaidimas yra nemokamas, bet yra priedų, kuriuos galima įsigyti: Hattrick Rėmėjas ir mobilaus telefono paslaugos. Hattrick nuolatos yra vystomas ir žaidimo kūrėjai nuolat papildo naujais priedais ir tobulina esamus. Šie priedai ir pasiūlytos naujos idėjos nuolatos aptariami žaidimo konferencijose.

HT – Pradžiamokslis

Pirmas dalykas gavus komanda, reikia įvykdyti licencijos užduotis. Taip gausite papildomų lėšų komandos tobulinimui. Kad nekiltų sunkumų su užduočių įvykdymu, būtina perskaityti taisykles. Bet jei jau taip atsitiko, kad su viena ar kita užduotimi kito sunkumų, klausti „klausimų“ forume. Toliau treniruotės. Nereikia siekti rezultatų pirmais sezonais ar užimama pozicija grupėje. Vienintelis tikslas – pinigai, o jų galima gauti tik treniruojant žaidėjus ir juos vėliau parduodant žaidėjų rinkoje. Pirma reikia pasisamdyti treniruotėms tinkamą trenerį. Pradžiai užtenka priimtino trenerio su menku vadovavimu. Jis kainuoja 318400 lt. Treniruočių skiltyje reikia nustatyti 100 % treniruočių intensyvumo, 10 – 15 % ištvermės, priklausomai nuo žaidėjų amžiaus. Sekantis žingsnis būtų nuspręsti ką treniruoti. Rekomenduojama: gynyba, puolimas, žaidimo organizavimas, vartininkai. Nusistatęs treniruočių tipą, negalima kaitalioti kas savaitę, nes tai tiesiog finansiškai neapsimoka. Pasirinktą treniruočių tipą reikia treniruoti 1-2 sezonus, kad tai atneštų pelno. Priklausomai nuo treniruočių tipo, žaidėjai treniruojasi greičiau arba lėčiau negu kitų tipų treniruotės. Norint treniruoti maksimalų skaičių žaidėjų per savaitę, reikia tartis dėl draugiškų rungtynių.

Gynyba: 17 metų žaidėjas, turintis geras gynybos įgūdį, užtrunka 8 savaites, kol jo pagrindinis įgūdis pakyla iki puikus. Gynėjų per savaitę daugiausiai galima treniruoti 10, leidžiant 5 gynėjus per lygos rungtynes ir dar 5 gynėjus per draugiškas rungtynes. Žaidžiame 5-4-1 arba 5-3-2 išdėstymu su 3 centro ir 2 krašto gynėjais,.. Gynėjai gauna vienodą gynybos treniruotė, nepriklausomai ar žaidė kaip centro, ar krašto gynėjas. Negalima leisti daugiau kaip 3 centro gynėju, kitu atveju bus prarastos treniruotės. Puolimas: 17 metų žaidėjas, turintis geras puolimo įgūdį, užtrunka 6-7 savaites, kol jo pagrindinis įgūdis pakyla iki puikus. Puolėjų per savaitę daugiausiai galima treniruoti 6, leidžiant 3 puolėjus per lygos rungtynes ir dar 3 puolėjus per draugiškas rungtynes. Reiktų žaisti 3-4-3 ar 4-3-3 išdėstymu. Negalima leisti daugiau kaip 3 puolėjų, kitu atveju bus prarastos treniruotės. Žaidimo organizavimas: 17 metų žaidėjas, turintis geras žaidimo organizavimo įgūdį, užtrunka 7 savaites, kol jo pagrindinis įgūdis pakyla iki puikus. Treniruojant žaidimo organizavimą, per savaitę daugiausiai galima treniruoti 6 centro saugus ir 4 krašto saugus, kurie gauna 50 % žaidimo organizavimo treniruočių. Žaidžiame 3-5-2 arba 4-5-1 išdėstymu, leidžiame 3 centro ir 2 krašto saugus per lygos rungtynes ir dar 3 centro bei 2 krašto saugus per draugiškas rungtynes. Negalima leisti daugiau kaip 3 centro saugų, kitu atveju bus prarastos treniruotės. Vartininkai: 17 metų žaidėjas, turintis geras vartininko įgūdį, užtrunka 5 savaites, kol jo pagrindinis įgūdis pakyla iki puikus. Galima maksimaliai treniruoti tik 2 vartininkus, dėl to jų kainą yra didžiausia iš visų žaidėju Hattrick‘e. Vieną leisti žaisti per lygos rungtynes, o kitą – per draugiškas rungtynes. Pastaba: žaidėjų įgūdžių kilimas apskaičiuotas, kai treneris yra gero įgūdžio ir su 9 trenerio asistentais, taip pat 100 % treniruočių intensyvumo ir 15 % ištvermės.

Vienu lygiu mažesnis trenerio įgūdis nei geras, apytiksliai 1 savaite prailgina treniruočių laiką, tai reikšia, kad treneris turintis priimtinas įgūdį, užtruks 1 savaite ilgiau, kol žaidėjas nuo geras pasieks lygi puikus. Vis aukštesnis pagrindinio įgūdžio lygis prie treniruočių trukmės prideda po 1 savaite. 17 metų žaidėjas, turintis puikus gynybos įgūdį, užtrunka 9 savaites, kol jo pagrindinis įgūdis pakils iki nuostabus. (Jei pagrindinis įgūdis puolimas – 7-8 savaitės ir t.t.). Taip pat yra ir su amžiumi.

Jei žaidėjas 18 metų, turintis geras gynybos įgūdį jis užtruks jau 9 savaites, kol jo pagrindinis įgūdis pakils iki puikus. Pvz.: žaidėjui 22 metai. Jo gynybos įgūdis išskirtinis. Skaičiuojame: + 5 metai, skaičiuojant nuo 17 metų ir + 4 nuo geras iki genialus. tai gaunasi 8 savaitės nuo 17 metų ir dar + 5 pagal metus ir + 4 pagal įgūdį. Gauname, jog 22 metų žaidėjui, norint pakelti jo pagrindinį įgūdį nuo išskirtinis iki genealusužtruktų apie 17 savaičių. Tai nėra labai tikslus skaičiavimas, tad gali užtrukti dar 1 ar 2 savaitės papildomai, o jei dar pasitaikys ir traumų, tai dar ilgiau. (Skaičiuojant su geru treneriu ir 9 trenerio asistentais, su 100 % treniruočių intensyvumo ir 15 % ištvermės).

Treniruotėms reikės jaunų žaidėjų, nes jie greičiau treniruojasi negu seni žaidėjai. Pagal finansinę padėtį, perkame 17 -19 metų žaidėjus su priimtinu ar didesniu pagrindiniu įgūdžiu. Galima paieškoti ir su antriniais įgūdžiais, su specialybėmis, bet jei bus šiek tiek brangesni, tačiau vėliau yra tikimybė juos parduoti taip pat brangiau, negu žaidėjus tik su pagrindiniu įgūdžiu.

Personalas. Jei treniruojame aikštės žaidėjus (ne vartininkus), pasisamdome: vartininkų treneriai – 1 (kad palaikytų vartininko formą). treneriai asistentai – 7 (galima ir daigiau, (maks. 10), bet skirtumas labai mažas tarp 7 ir 10, o 3 papildomų asistentų alga kas savaitę – 21600 lt). sporto psichologai – 0. klubo atstovai – 1 (pradžioje užtenka, nes 1 klubo atstovas – 250 sirgalių. Daugėjant sirgaliams, atitinkamai samdome klubo atstovų (maks. 10)). Finansininkai – 0. Fizioterapeutai – 2 (galima ir daugiau, galima ir 0, nes jų nauda abejotina. Traumos pagrinde priklauso nuo randomo (Hattrick Dievo) ir priešininkų komandos žaidėjų agresyvumo). Gydytojai – 0 (jei žaidėjas gauna traumą, reiktų pasisamdyti 3-5 gydytojus, kad žaidėjas greičiau pasveiktų. Jei žaidėjas jaunas, tai jis pasveiksta savaime be gydytojų, tačiau tai užtrunka daug ilgiau. Žaidėjui pasveikus, gydytojus reikia atleisti iki penktadienio 23:30 HT laiku, t.y. tik po draugiškų rungtynių, jei kartais nesusitraumavo koks žaidėjas per rungtynes). Jei treniruojame vartininkus, personalas išlieka tas pats, tik vietoj vartininkų treneriu samdome 7 ar daugiau, o trenerių asistentų paliekame 1, kad palaikytų žaidėjų formas. Daugelis naujokų tik gavus komandą, plečia stadioną, kas nėra labai protingas žingsnis. Stadionas plečiamas tik kada, kai į jį nebetelpa sirgaliai, kas pirmą sezoną ne labai realu. Taip pat reiktų atleisti žaidėjus, kurie komandai bereikalingi ir jiems be reikalo mokamos algos.

Pagalbinės programos: Hattrick Organizer. Tikrai puiki pagalbinė programa, su kurios pagalba galima stebėti treniruočių rezultatus, stebėti formas ir visus kitus nustatymus, sudėti rungtynėms sudėtis ir kt. Atsisiuntus paleidžiame programą per HO.bat failą, spaudžiame F11 —> siųstis —> vartotojo vartas, kuriuo jungiatės į Hattrick.org ir security code, kurį nustatome: mano hattrick/nustatymai/saugumo kodas.


12345 (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *