Žaidimas – futbolo menedžeris

Žaidimų naujienos


Žaidimas – futbolo menedžeris

Football Manager – kompiuterinių žadimų serija, futbolo komandos valdymo simuliacija. Žaidimą nuo 1982 metų iki XX a. 10 dešimtmečio vidurio leido Addictive Games, 2004 metais pavadinimą nusipirko Sports Interactive, šiuo žaidimu pakeisdami anksčiau leistą Championship Manager. JAV ir Kanadoje žaidimas parduodamas „Worldwide Soccer Manager 2006“ pavadinimu.

Istorija

Pirmąją žaidimo versiją 1982 metais ZX Spectrum kompiuteriams sukūrė Kevin Toms, tai buvo pirmas futbolo valdymo simuliacijos tipo žaidimas. Žaidimas sėkmingai išpopuliarėjo, buvo adaptuotos versijos kitų rūšių kompiuteriams – Amstrad CPC, Commodore 64, BBC Micro, Commodore Amiga ir k.t.

Vėliau Kevin Toms išleido naujos versijas „Football Manager 2“ (1988), „Football Manager World Cup Edition“ (1990). 1993 metais jau be Kevin Toms išleista versija „Football Manager 3“ nebuvo tokia sėkminga kaip pirmtakės ir serija nutrūko.

Football Manager 2005

Nuo 1992 metų kuriamo Championship Manager kūrėjams Sports Interactive ir leidėjui Eidos 2003 metais nutraukus bendrą darbą, 2004 metų vasario 12 dieną Sports Interactive pranešė apie „Football Manager“ vardo įsigyjimą ir ketinimus leisti žaidimus šiuo pavadinimu. „Championship Manager“ žaidimas toliau vystytas be Sports Interactive.

2004 metų lapkričio 4 dieną Jungtinėje Karalystėje išleista pirmoji atnaujinto žaidimo versiją „Football Manager 2005“ (FM 2005), konkuravusi su Eidos išleista „Championship Manager 5“ versija. Naujojoje „Football Manager“ versijoje atnaujinta vartotojo sąsaja, pakoreguoti rungtynių simuliacijų algoritmai, atnaujinta komandų ir žaidėjų duomenų bazė, taip pat įrauktas naujas funkcionalumas. Žaidimas, išleistas PC ir Mac sistemoms, tapo 5 greičiausiai parduodamų visų laikų žaidimų.

Football Manager 2006

„Football Manager 2006“ PC ir Mac versija išleista 2005 metų spalio 21 d. ir per savaitę tapo antru greičiausiai Jungtinėje Karalystėje parduodamu žaidimu ([1]). Šioje versija nėra esminių pakeitimų, tik smulkūs patobulinimai bei atnaujinta žaidėjų duomenų bazė.

2006 metų balandžio 13 dieną išleistos Xbox 360 bei delniniams kompiuteriams PSP pritaikytos žaidimo versijos

Football Manager 2007

2006 metų spalio 18 d. išleistos „Football Manager 2007“ versijos PC bei Mac (Apple Macintosh ir Apple-Intel) platformome, tų pačių metų gruodžio mėnesį išleistos versijos Xbox 360 ir PSP platformoms. Pagrindiniai patobulinimai – perdarytas žaidėjų paieškos bei ugdymo funkcionalumas, papildytas bendravimas su žiniasklaida, žaidėjais bei klubo taryba, galimybė statyti naują stadioną. Vienas svarbesnių papildymų – išlaikomieji klubai, dviejų klubų ryšys, kai išlaikomas klubas palankesnėmis sąlygomis gali nuomoti ar pirkti žaidėjus, stipresnis klubas galės leisti kai kuriems ugdomiems žaidėjams įgauti patirties silpnesnėje komandoje, rengti draugiškas tarpusavio rungtynes.

Football Manager 2008

„Football Manager 2008“ versija Windows ir Mac operacinėms sistemoms išleista 2007 m. spalio 17 d. Xbox 360 žaidimų kompiuteriams skirta versiją planuojama išleisti 2008 m. kovo mėnesį.

Šios versijos patobulinimai:

* tolydi rungtynių eiga – pridėta papildomų vartotojo sąsajos elementų, padedančių pasiruošti rungtynėms, taip pat vertinimai prieš rungtynes bei komentarai po rungtynių
* tarptautinių rinktinių valdymas
* patarėjas – žaidimo metu atsirandantys patarimai, padedantys naujiems žaidėjams perprasti pagrindinius žaidimo elementus
* trenerių ataskaitos – išsamios ataskaitos apie kiekvieną komandos žaidėją
* kapitono ir vicekapitono pasirinkimas sezono pradžioje
* keičiami aikštės išmatavimai
* prieš sezoną nustatomos premijos žaidėjams už laimėtus prizus
* generuojami žaidimo metu sukurtų žaidėjų veidai
* kalendorius, patobulinta užrašų knygelė


12345 (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *