FIFA 19: kada, kur ir už kiek?

Žaidimų naujienos


FIFA 19: kada, kur ir už kiek?

Ar šilta ir saulėta vasaros diena, tokia kaip ši, gali tapti dar geresne? Taip, jei esate kompiuterinių žaidimų gerbėjas, mes jums turime puikią naujieną. Šiandien skubame pristatyti informaciją apie dar vieną naują žaidimą.

Ši žinia nudžiugins ne tik tuos, kurie laukia naujų kompiuterinių žaidimų, bet ir ypatingai futbolo gerbėjus. Ir visai nesvarbu, ar šį žaidimą mėgsta žaisti po kojomis jausdami žolę ar tiesiog kompiuterio ekrane – abiem atvejais jus sužavės naujasis FIFA 19.

Taigi, kaip ir visada, labiausiai aktualūs yra du klausimai: kuomet pasirodys žaidimas ir kam jis bus skirtas? Atsakant į pirmąjį klausimą, galima užbėgti už akių ir pasakyti, kad laukti liko tikrai nebe daug – naujasis FIFA 19 pasirodys jau šių metų rugsėjo 28 dieną. Žaidimas bus skirtas Xbox One, PS4, PC ir Nintendo Switch. Kaip matyti, FIFA 19 bus pasiekiamas ypač plačiam ratui vartotojų.

Taigi, svarbiausi klausimai jau yra atsakyti, tačiau tai dar nereiškia, jog yra paskelbtos visos geros naujienos. Na, o ji yra apie tai, kad jau dabar galima pateikti išankstinius užsakymus standartinei versijai įsigyti. Taigi, pats metas susipažinti su prekybos platformomis, kurioms galite pateikti užsakymus, o taip pat sužinoti detalesnę informaciją:

  • BestBuy – žaidimo kopijos, skirtos Xbox One , PS4, PC, Nintendo Switch vartotojams, kaina 60 USD;
  • GameStop – žaidimo kopijos, skirtos Xbox One , PS4, Nintendo Switch vartotojams, kaina 60 USD;
  • MicrosoftStore – žaidimo kopijos, skirtos Xbox One, kaina 60 USD;
  • PlayStationStore – žaidimo kopijos, skirtos PS4, kaina 60 USD;
  • Walmart – žaidimo kopijos, skirtos Xbox one, Nintendo Swith, PS4, kaina 60 USD.

Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *