Star Wars ir Westworld studijos žengia į žaidimų pasaulį

Žaidimų naujienos


Star Wars ir Westworld studijos žengia į žaidimų pasaulį

Kuomet kalbame apie kompiuterinius žaidimus ir jų atsiradimą, paprastai įsivaizduojame, kad juos sukūrė kompiuterinių žaidimų kūrėjų kompanijos. Ir labai dažnu atveju tai yra tiesa – daugelis tokio pobūdžio gaminių iš tiesų buvo sukurta kompiuterinių žaidimų kūrėjų kompanijų. Tačiau… Jei sakytume, kad juos sukurti gali vien tik kompiuterinių žaidimų kūrėjų kompanijos, labai klystume, kadangi egzistuoja ir kitokie pavyzdžiai. Kaip tik apie vieną jų ir kalbėsime šiandien.

Visame pasaulyje garsi kino kūrėjų kompanija nusprendė žengti pirmuosius žingsnius ir kompiuterinių žaidimų kūrimo srityje. Likite su mumis, ir sužinokite jos vardą.

Viena iš jų yra Bad Robot, kurios pilnas pavadinimas yra Bad Robot Producion. Tai – prodiuserinė kino ir televizijos pramonės kompanija, priklausanti J. J. Abrams. Šis žmogus prisidėjo prie tokių kūrinių atsiradimo kaip Smagus pasivažinėjimas (Joy Ride), Slaptoji agentė (Alias) ir daugybės kitų, o labiausiai išgarsėjo kaip vienas iš Žvaigždžių karų (Star Wars: Episode VII – The Force Awakens) bei Dingę (Lost), garsaus TV šou Vakarų pasaulis (Westworld) kūrėjų.

Beje, pranešime teigiama, kad į šį didžiulio masto projektą savo pinigus investuoja ir Kinijos interneto gigantu įvardijimas Tencent. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad šiame procese dalyvauja ir Warner Bros. Interactive Entertainment, tačiau teigiama, kad šios kompanijos investuojamos sumos yra gerokai kuklesnės.

Kaip skelbia patikimi šaltiniai, J. J. Abrams vadovaujama Bad Robot jau atidarė ir vaizdo žaidimų padalinį – Bad Robot Games. Na, o mes belieka tik tikėtis, kad šios kompanijos darbai kompiuterinių žaidimų pasaulyje bus ne ką mažiau įspūdingi nei kino srityje.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *