Mad Max žaidimo kūrėjai dirba prie atviro pasaulio šaudyklės

Žaidimų naujienos


Mad Max žaidimo kūrėjai dirba prie atviro pasaulio šaudyklės

Puikiai visame pasaulyje žinomų kompiuterinių žaidimų – Mad Max bei Just Cause kūrėjas Studios Avalanche, šiandien turi gerą naujieną, kuri, kaip galime nuspėti, nudžiugins visus gerbėjus.
Dėmesio vertais kūriniais mus nudžiuginęs Studios Avalanche šiuo metu ypač intensyviai dirba tam, kad artimiausiu metu mums suteiktų dar daugiau išskirtinių nuotykių bei iššūkių. Visi jie mums pasieks naujojo Generation Zero pavidalu.

Generation Zero – tai naujas, išgyvenimo žaidimas, papildytas mokslinės fantastikos detalėmis. Na, o bene vienas svarbiausių dalykų yra tas, kad Generation Zero nukels mums į 1980 – ųjų Švediją. Tačiau tai dar ne viskas – Generation Zero nukels mums į tokį pasaulį, kurį visiškai užvaldė grėsmingos, didžiulės ir mums nesuprantamos mašinos, įrankiai ir robotai, o žmonija turės įdėti labai daug pastangų tam, kad galėtų užsitikrinti bent minimalų saugumą ir išgyventi. O tau, ar pavyks tai padaryti? Baimė, nepasitikėjimas, nepažįstami objektai ir keista aplinka, kuri kadaise buvo tokia artima – visa tai yra naujasis Generation Zero.

Taigi, mums belieka tik daryti prielaidą, kad ši žinia tikrai maloniai nudžiugino ne vieną kompiuterinių žaidimų gerbėją. Tačiau nesunku suprasti, kad kiekviena tokio pobūdžio žinia apie naujai pasirodysiantį kūrinį, sukelia ir didžiulę susidomėjimo bangą, kad kompiuterinių žaidimų gerbėjai nori sužinoti ir kuo daugiau tikslių detalių. Ir jei jūs esate vienas iš jų, tai jums pasisekė, kadangi jau netrukus mes atskleisime kelias svarbias detales apie šį naują kūrinį.

Na, o pabaigai, savaime suprantama, negalima pamiršti dar vieno svarbaus akcento. Kada galėsime išvysti šią naujieną? Svarbi žinia – nors tiksli naujienos išleidimo data dar nėra paskelbta, šiuo klausimu mes vis tiek turime šiek tiek informacijos. Pasirodo, ši naujiena bus pristatyta 2019 metais (tikslus mėnuo ir diena dar neskelbiami), tačiau mes tikrai pažadame – vos tik sužinosime tikslią datą, būtinai apie tai pranešime ir jums. O kol kas skubame atskleisti ir dar vieną detalę – ši naujiena bus skirta PS4, Xbox one bei PC vartotojams.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *