Epasas.lt: Populiariausių žaidimų TOP 5-ukas 2012 metais

Žaidimų naujienos


Epasas.lt: Populiariausių žaidimų TOP 5-ukas 2012 metais

Jūsų dėmesiui daugiausiai lankytojų laiko „suvalgiusių“ žaidimų Epasas.lt grupės portaluose TOP 5 (remiantis 2012-ųjų m. duomenimis):

1 vieta – Nanoferma

Žaidimas žaistas 7,1 ,mln. kartų praleistas laikas – 1,14 mln. valandų

Nanoferma – tai aukščiausių technologijų bei įdomiausių nuotykių kupinas pasaulis. Pagrindinis žaidimo tikslas – sukurti “Amžinos jaunystės eliksyrą”.

2 vieta – Empire (Imperija)

Žaidimas žaistas 1,4 mln. kartų praleistas laikas – 170 000 valandų

Empire – šaunus nemokamas strateginis žaidimas. Pastatyk pilį, suburk galingą armiją ir išbandyk save.

3 vieta – Okeanija

Žaidėjai šį žaidimą žaidė 410 000 kartų ir praleido jame 47 000 valandų

Okeanija – tai smagus žaidimas, kuriame kartu su draugais patirsi daugybę nuotykių. Žaidimo tikslas – įsikurti negyvenamoje saloje ir tapti jos gubernatoriumi.

4 vieta – Ligoninė

Žaidėjai šį žaidimą žaidė 423 000 kartų ir praleido jame 40 000 valandų.

Ligoninė – žaidimas, kuriame vadovausi ligoninei ir gydysi pacientus. Pastatyk pačią geriausią ligoninę pasaulyje ir išgydyk visus pacientus!

5 vieta – Planera

Žaidėjai šį žaidimą žaidė 273 000 kartų ir praleido jame 23 000 valandų

Planera – tai strateginis karinis žaidimas. 2511 metai. Erdvėlaivyje sutrinka navigacija ir kelių tūkstančių žmonių įgula nubloškiama į ZG-78 galaktikos planetą, kurią išgyvenusieji pavadino Planera. Tarp per stebuklą likusių gyvų esi ir tu


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!




Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *