Bakuganai užkariauja Pasaulį

Žaidimų naujienos


Bakuganai užkariauja Pasaulį

Bakuganų žaidimas, kartu su animaciniu filmuku išpopuliarėjo visame Pasaulyje. Šį žaidimą 2006 metais pristatė Japonų žaidimų kompanijos (Sega Toys ir Spin master).

Bakugan žaidimas greitai išpopuliarėjo ir Lietuvoje. Šio žaidimo tikslas yra surinkti 3 vartų korteles. Šį žaidimą vienu metu gali žaisti iki keturių žaidėjų. Yra organizuojami netgi Bakugan žaidimo čempionatai.

ZaidimuPasaulis.com


12345 (balsavimų nėra)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

8 Responses

 1. ARMIKNAS parašė:

  gakuganai geras zaidimas

 2. tedis parašė:

  as ju turiu gal 200 bakuganu man jie patinka

 3. admin parašė:

  Neperdaug? :D

 4. oresta parašė:

  as ziaurei megstu bakuganus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. oresta parašė:

  as turiu ju 900

 6. oresta parašė:

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 1. 2010-10-06

  […] rašėme apie vis didėjantį Bakugan žaidimo […]

 2. 2010-11-25

  […] Bakuganai Pasaulyje išpopuliarėjo prieš keletą metų, o Lietuvoje jų populiarumas vis dar nepasiekė maksimumo, vis dar populiarėja. Mažieji šio žaidimo gerbėjai nekantriai laukia Kalėdų ir tikisi, kad būtent Kalėdų senelis po eglute jiems paliks bakuganų. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *