Milijonai žmonių vis dar žaidžia pirmajį Skyrim

Žaidimų naujienos


Milijonai žmonių vis dar žaidžia pirmajį Skyrim

Bethesda yra puikiai žinoma, kaip kompiuterinių žaidimų kūrėjų kompanija. Tačiau tai dar ne viskas – būtent ši kompanija visus kompiuterinių žaidimų gerbėjus nustebino ir pradžiugino ne vienu, ypač puikiu bei dėmesio vertu kūriniu. Vis dėlto, nesuklysime pasakę, kad vienas pačių geriausių sprendimų arba kitais žodžiais tariant, vienas sėkmingiausių kūrinių buvo žaidimas Elder Scrolls V: Skryim.

Tai – veiksmo vaidmenų žaidimas, kurį galima žaisti arba iš pirmojo arba iš trečiojo asmens perspektyvos; žaidėjai patenka į pačias įvairiausias erdves: pradedant požemiais ir užbaigiant laukais; pradedant didžiuliais laukais ir užbaigiant mažyčiais kaimeliais. Kiekvienoje erdvėje galioja savos taisyklės, žaidėjas patiria daug įvairių nuotykių ir nežino, kas jo laukia toliau. Besikeičiančios erdvės suteikia įvairovės, tad puikiai tinka tiems, ką domina nesustojantis judėjimas. Vardinti šio žaidimus privalumus ar priežastis, kodėl verta rinktis būtent jį, būtų galima ir toliau, tačiau šį kartą – ne apie tai. Turime jums šiek tiek kitokią žinią, kuri tik dar kartą patvirtins, koks nerealus yra šis žaidimas.

Na, o žinia yra ta, kad milijonai žmonių visame pasaulyje vis dar su malonumu perka ir žaidžia pirmąją šio žaidimo versiją, kuri buvo išleista palyginti senokai – 2011 metais. Būtent tais metais pasirodė Elder Scrolls V: Skryim versija skirta Playstation 3, Xbox 360 bei PC. 2016 metais pasirodė šio žaidimo versija, skirta Playstation 4 bei Xbox one, na, o 2017 metais – versija, skirta Nintendo. Taigi, toks didelis susidomėjimas šiuo žaidimu tik dar kartą patvirtina faktą, kad Elder Scrolls V: Skryim – iš tiesų labai sėkmingas kūrinys.

Na, o šią naujieną patvirtino Todd Howard, kompiuterinių žaidimų kūrėjas. Beje, neretai pasigirsta ir nuomonių apie tai, kad šis žaidimas turėtų būti nustotas leisti, tačiau Todd Howard juokais atrėžė, kad, jei norite, jog tai taptų tiesa, tai pirmiausia turite nustoti pirkti šį žaidimą.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *