Forza Horizon 4 pasirodys dar šiemet

Žaidimų naujienos


Forza Horizon 4 pasirodys dar šiemet

Lenktyniniai žaidimai yra vieni iš tų, kurie turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje, tad kiekviena žinia apie naujai pasirodysiantį tokio pobūdžio žaidimą, sulaukia didelio populiarumo. Jei ir jūs esate vienas iš tų žmonių, kuris savo laisvalaikio negali įsivaizduoti be lenktyninio – kompiuterinio žaidimo, tai šiandien jums yra puiki diena. Tikrai.

Na, o viskas todėl, jog jau šiandien turime gerų naujienų – išleidžiamas Forza Horizon 4. Tiesa, ši naujiena nėra viena iš tų, apie kurią negalėtume patikslinti žaidimo išleidimo detalių – jau žinome ir tikslią išleidimo dieną, ir tai, kokioms platformoms jis bus skirtas.

Taigi, naujasis Forza Horizon 4 pasirodys šių metų spalio 2 dieną. Jis bus skirtas Xbox one ir PC vartotojams. Taip pat svarbu pasakyti, kad bus palaikoma Play Anywhere funkcija. Tai reiškia, kad skaitmeninę kopiją įsigijęs vartotojas galės žaisti abiejose platformose. Kaip matyti, dar šiek tiek teks palaukti, kol galėsite mėgautis naujuoju žaidimu, tačiau turime pranešti ir dar keletą svarbių detalių.

Skelbiama, kad naujajame žaidime vartotojai galės rinktis skirtingas trasas, vietoves ir net skirtingą orą. Taigi, akivaizdu, kad nuobodžiauti tikrai neteks. Be to, bus puiki proga lavinti įgūdžius esant net pačioms netikėčiausioms sąlygoms.

Tie, kurie nenori laukti spalio 2 dienos, jau dabar gali sužinoti ir dar daugiau informacijos apie šį žaidimą, kadangi jau pasirodė jo anonsas.

Jame matyti, kaip sportinis McLaren automobilis lekia ir saulėtą dieną kaimo vietove, ir snieguotu kalnų keliu, ir skriejama per purvo ir drėgmės klampynę. Visa tai tik patvirtina nuostatą, kad nuotykių ir įvairovės tikri netrūks.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *