Nintendo Switch internetinė parduotuvė savo asortimentą šią savaitę papildė daugybe puikių žaidimų

Žaidimų naujienos


Nintendo Switch internetinė parduotuvė savo asortimentą šią savaitę papildė daugybe puikių žaidimų

Tiems, kurie negali įsivaizduoti savo laisvalaikio be kompiuterinių žaidimų, nėra geresnio laiko praleidimo būdo, nei leisti valandų valandas žaidžiant šiuos žaidimus. Na, o tiems, kurie, ne tik mėgsta tokią veiklą, bet ir nori taupyti savo brangų laiką, negali būti geresnio pasiūlymo, nei galimybė įsigyti kompiuterinių žaidimų internetu. Būtent tai ir leidžia padaryti internetinė kompiuterinių žaidimų parduotuvė Nintendo Switch. Tačiau bene pati geriausia žinia, kokią tik galima paskelbti visiems, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus ir norintiems taupyti savo laiką yra ta, kad visą šią savaitę internetinė parduotuvė Nintendo Switch pildė savo asortimentą. Ir, savaitei baigiantis, tikrai yra kuo pasidžiaugti, o taip pat maloniai nustebinti visus kompiuterinių žaidimų gerbėjus.

Štai, pavyzdžiui, gegužės 21 dieną parduotuvės žaidimų asortimentą papildė Legendary Eleven ir Trax: Build It, Race It.

Gegužės 22 dieną į žaidimų pasiūlą įsiliejo Disco Dodgeball Remix; Happy Birthdays (demo); Mega Man Legacy Collection; Mega Man Legacy Collection 2; Runner3.

Gegužės 24 diena – diena, nuo kurios galima įsigyti ir šiuos žaidimus: 6180 the Moon; ACA Neo Geo: Top Player’s Golf Arcade Archives: Ikki; Baobabs Mausoleum Ep. 1; Bloodstained: Curse of the Moon; Dead Fun Pack: Penguins and Aliens Strike Again; Discovery; Escape Game: Aloha; N++; Punch Club; Super Sportmatchen; Sushi Striker: The Way of Sushido (demo); Zen Bound 2.

Na, o gegužės 25 dieną pasirinkimas papildytas dar keliais, puikiais žaidimais. Tai – Atomine; Dungeon Rushers; Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood; Jumping Joe & Friends; Jurassic Pinball; Mecha Storm ir PixelJunk Monsters 2.

Taigi, nuo šiol turite galimybę įsigyti įtraukiančių žaidimų tiesiog neišeidami iš savo namų. Vis dėlto, tai – dar tikrai ne visos naujienos, kuriomis norime pasidalinti.

Dar viena puikia žinia visiems kompiuterinių žaidimų gerbėjams yra ta, kad Nintendo išleido dviejų, netrukus pasirodysiančių žaidimų – Sushi Striker ir Mario Tennis Aces demo versijas. Taigi, tie, kurie nekantrauja išbandyti žaidimus, jau turi puikią progą tai padaryti.

Drąsiai galima sakyti, kad ši savaitė yra gerų naujienų savaitė, kadangi norime su jumis pasidalinti ir dar kai kuo. Na, o dar viena gera naujiena yra ta, kad Switch vartotojai jau dabar gali parsiųsti Happy Birthday žaidimo demo versiją.

Galimybė įsigyti daug puikių žaidimų ir išbandyti kai kurių žaidimų demo versijas – visa tai laukia Swith vartotojų.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *