Battlefield 1943 – pritaikius atgalinį suderinamumą veiks ir su Xbox One

Žaidimų naujienos


Battlefield 1943 – pritaikius atgalinį suderinamumą veiks ir su Xbox One

Battlefield yra vienas didelio susidomėjimo sulaukusių žaidimų. Pirmą kartą išleistas 2009 metais jis patraukė vartotojų dėmesį puikiai techniniais sprendimais, įdomiomis detalėmis ir originaliomis, puikiai įgyvendintomis detalėmis. Savaime suprantama, visa tai turintis žaidimas tiesiog negalėjo nesulaukti susidomėjimo. Tačiau šį kartą – ne apie tai, koks puikus yra ir kaip gerai vertinamas šis žaidimas. Turime puikių naujienų visiems šio žaidimo gerbėjams.

Viena iš jų yra ta, kad jau šį rudenį pasirodys dar viena žaidimo dalis. Pasirodžius pirmajai, sekė antra, trečia ir ketvirta dalys ir jau visai netrukus gerbėjai turės galimybė įsigyti Battlefield 5 dalį.

Kompiuterinių žaidimų pasaulyje taip jau yra įprasta, kad labai dažnai vieną gerą naujieną lydi kita. Šis atvejis – taip pat ne išimtis ir jau netrukus tuo galėsite patys įsitikinti. Viskas todėl, kad Battlefield 5 pasirodymo proga buvo nuspręsta pateikti žaidimo gerbėjams dar vieną staigmeną. Tai – atgalinio suderinamumo tvarka išleisti papildomą senesnio žaidimo Battlefield 1943, versiją. Toks žaidimo kūrėjų elgesys maloniai nustebino ne vieną faną.

Papildomai išleisto Battlefield 1943 žaidimo versijos kaina siekia $10. Žaidimas Battlefield ilgą laiką buvo giriamas dėl dinamiškų žemėlapių, didelio pasirinkimo transporto priemonių ir kitų puikių sprendimų. Kaip matyti, šiandien visa tai ir vėl yra pasiekiama.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *