Naujasis Splinter Cell: ką iki šiol žinome?

Žaidimų naujienos


Naujasis Splinter Cell: ką iki šiol žinome?

Splinter Cell – ypatingo populiarumo susilaukęs sėlinimo žaidimas, kurio iki 2013 metų buvo išleistos net 7 dalys, kurį pristato kompiuterinių žaidimų kūrėja Ubisoft. Vis dėlto, kai 2013 metais pasirodė paskutinioji (bent jau tuo metu) šio žaidimo dalis pavadinimu Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist, nebebuvo pateikiama jokių nuorodų apie tai, ko šio žaidimo gerbėjai galėtų tikėtis ateityje. Ar bus nauja šio žaidimo dalis? Ar ji pasirodys jau po metų? O galbūt po kelerių? O galbūt tai yra viskas, ką žaidimo kūrėjas buvo paruošęs fanams? Tokie ir panašūs klausimai tikrai buvo aktualūs ne vienam žaidimo fanui ir tikrai ne vieną savaitę. Ir, štai, pagaliau – praėjus net 5 metams po to, kai pasirodė šio žaidimo dalis, mes turime naujienų. Tiesa, šiai tylos pertraukai dar praėjusiais metais šiek tiek aiškumo suteikė pats Ubisoft generalinis direktorius, kuris patvirtino, kad žaidimo fanams tikrai nereikia prarasti vilties. Tačiau, ar tai tikrai yra įmanoma, kai jau prabėgo beveik pusė 2018 metų, o mes vis dar neturime jokių konkrečių žinių apie žaidimo pasirodymą? Retorinis klausimas, kurį, ko gero, ne vienas žaidimo gerbėjas norėtų užduoti žaidėjo kūrėjams.

Vis dėlto, yra kai kas, kuo galime pasidalinti ir kas tikrai nudžiugins šio žaidimo gerbėjus. Ubisoft jau išleidę veiksmo žaidimą pavadinimu Ghost Recon Wildlands. Vienoje šio žaidimo misijų turėsit galimybę susidurti su Splinter Cell protagonistu Sam Fisher.

Taigi, ar šiais metais galėtume sulaukti dar vienos Splinter Cell dalies, vis dar lieka paslaptimi. Metai jau įsibėgėjo, o kol kas nėra jokių patikimų apie dar vienos dalies žaidimo atsiradimą. Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad viskas kompiuterinių žaidimų pasaulyje labai greitai keičiasi, todėl gali būti, kad vieną dieną išgirsime puikią dieną. Na, o kol kas belieka tik tikėtis ir stebėti situaciją, na, o, mes, vos tik sužinoję tikslesnių detalių, būtina apie tai pranešime.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *