Fallout 76 anonsas patvirtino naujus Bethesda planus

Žaidimų naujienos


Fallout 76 anonsas patvirtino naujus Bethesda planus

Ar Bethesda jau artimiausiu metu mus nustebins naujienomis? Ar bus išleistas dar vienas nuotaikingas bei įtraukiantis žaidimas, kuris praturtins jūsų laisvalaikį?

Jau kurį laiką Bethesda užsimindavo apie tai, kad artimiausiu metu galime susidurti su naujienomis, tačiau nieko konkretaus nebuvo žadama. Tačiau… Situacija pasikeitė kai pasirodė Fallout 76 treileris.

Vis dėlto, ir nors pasirodę žaidimų treileriai yra laikomi vienu pagrindinių bei patikimiausių šaltinių, iš kurių būtų galima semtis kokios nors informacijos, kalbant apie šio žaidimo treilerį ir žinoma patį žaidimą, kyla daug klausimų. Pavyzdžiui, kokia bus žaidimo vieta, kur jis vyks? Nors mes neturime jokių kitų informacinių šaltinių, kuriais galėtume remtis norėdami atsakyti į šį klausimą, žaidimo treileris galėtų būti sufleriu. Būtent jo metu skamba daina Take me home, country roads, kurio metu yra minima Vakarų Virdžinija.

Dar vienas klausimas, į kurį visi žaidimo gerbėjai labai nuliūstų negavę atsakymo, yra skamba taip: kokių platformų vartotojams bus skirtas Fallout 76? Šiuo klausimu turime ir tikslių, ir gerų žinių – žaidimas bus skirtas PS4, Xbox one, o taip pat ir PC vartotojams. Taigi, kaip matyti, naujuoju žaidimu galės mėgautis ypač gausus ratas gerbėjų.

Savaime suprantama, na, o bene labiausiai dominantis klausimas yra susijęs su žaidimo pasirodymo data. Tad, kad galime tikėtis išvysti naująjį Fallout 76? Liūdna, tačiau kol kas nėra pateikiama jokių duomenų apie žaidimo pasirodymo datą. Vis dėlto, yra šaltinių, tvirtinančių, kad daugiau informacijos apie šio žaidimo pasirodymo datą turėtų Bethesda turėtų pateikti birželio mėnesį. Jei turėsime atnaujintos informacijos, būtinai pasidalinsime su visais laukiančiais šios žaidimo pasirodymo.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *