Ghost of Tsushima: ką apie šį žaidimą jau žinome?

Žaidimų naujienos


Ghost of Tsushima: ką apie šį žaidimą jau žinome?

Įvairiose pasaulio šalyse yra organizuojami įvairūs renginiai, kurių metu pristatomos naujausios kompiuterinių žaidimų naujienos. Belieka tik pridurti, kad tokie įvykiai yra tikrai gardus kąsnelis visiems tiems, kurie savo kasdienybės negali įsivaizduoti be kompiuterinių žaidimų ir nori sužinoti pačias karščiausias naujienas. Tačiau tai dar ne viskas – tokių įvykių metu neretai atsiranda galimybės pabendrauti ir net su pačiais žaidimų kūrėjais ar leidėjais arba susirasti bendraminčių.

Vienas tokio pobūdžio renginių buvo Paryžiaus žaidimų savaitė, kurio metu buvo pristatytas Ghost of Tsushima kompiuterinis žaidimas, skirtas PS4 vartotojams. Tačiau bene džiugiausia žinia yra ta, kad būtent šis žaidimas yra įvardijimas kaip vienas išskirtiniausių Sony gaminių. Tačiau apie ką yra šis kūrinys ir kuo jis mus gali sužavėti?

Šis žaidimas, truputį mistiškas ir paslaptingas, nukelia mus į Tsušimos salą Japonijoje, kuri buvo okupuota Mongolijos gyventojų 1269 metais. Šio žaidimo metu žaidėjas virs vienišu samuraju, o galbūt vienu iš karingai bei priešiškai nusiteikusių Mongolijos kovotojų.

Tiems, kas mėgsta paslaptingas, atokias ir paslaptimi dvelkiančias vietoves, šis žaidimas tiks idealiai, kadangi jo metu pabuvosite pačiose įvairiausiuose, tačiau tikrai įspūdingose bei išskirtinėse vietovėse: tankiuose, šiek tiek klaidžiuose ir žaliuose bambuko miškuose, atviruose laukuose, kuriuose matyti toliau, ar kaimo vietose, kuriose pilna apleistų namelių. Tačiau kiekviena vieta svarbi dar ir tuo, kad žaidėjas net negali numanyti, kur ir kada jo laukia netikėtumai bei pavojai. Ar tai bus klaidus miškas? O gal atviras laukas, kuriame atrodytų nieko blogo negali įvykti? Blanki šviesi ar prietema tik dar labiau sustiprina nesaugumo jausmą.

Kalbant trumpai, galima tvirtinti, kad jei jums yra artima samurajų tematika ir mėgstate pavojingus nuotykius, tai nerasite sau tinkamesnio žaidimo nei šis.

Nepaisant to, kad šio žaidimo treileris pasirodė jau prieš pusę metų, žaidimo leidėjas atskleidžia labai nedaug detalių apie šį savo kūrinį. Kita vertus, tai jau ne pirmas šios kompanijos kūrinys, apie kurį nėra daugžodžiaujama.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *