Žiaurūs žaidimai: žiaurumas kompiuteriniuose žaidimuose peržengė ribas

Žaidimų naujienos

ziaurus zaidimai

Hatredziaurus zaidimai


Žiaurūs žaidimai: žiaurumas kompiuteriniuose žaidimuose peržengė ribas

Ginklai, kulkos, sprogimai, kraujas, desperatiški riksmai – visa tai kompiuteriniuose žaidimuose jau nieko nebestebina. Nors ir yra žaidimų, kurie su tuo neturi nieko bendro, pavyzdžiui, sporto žaidimai, tačiau patys populiariausi yra žiaurūs kompiuteriniai žaidimai, tokie kaip Grand Theft Auto ar Call of Duty. Tiesa, kai kurios kompanijos kartais persistengia žiaurumo aspektu. Noriu paminėti kelis žaidimus, kuriuose žiaurumas yra kiek perdėtas.

Mortal Kombat

Šį 1992 metais išleistą muštynių žaidimą išgarsino veikėjų pribaigiamieji judesiai (Fatalities). Atliekant šiuos judesius, priešininkams buvo nutraukiamos galūnės, taškėsi kraujas. Mortal Kombat buvo viena iš priežasčių, dėl kurių Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo sukurta amžiaus reitingavimo sistema žaidimams – ESRB. Naujausias serijos žaidimas – Mortal Kombat X, išleistas 2015 metais. Žaidimas pasižymi gan nebloga grafika ir perdėtu smurto kiekiu, todėl stebėti veikėjų pribaigiamuosius judesius gali būti nejauku. Žiaurumas ir Mortal Kombat yra du neatsiejami dalykai.

Manhunt ir Manhunt 2

Šios skandalingai pagarsėjusios siaubo žaidimų serijos pirmoji dalis išleista 2003 metais. Žaidimo tematika – „snuff“ filmai (filmai, kuriuose įrašytos nesuvaidintos žmogžudystės). Pagrindinis veikėjas James Earl Cash už sunkius nusikaltimus nuteisiamas mirties bausme, tačiau bausmės vykdytojai paperkami. Cash‘as paleidžiamas į „laisvę“, jam tenka klaidžioti po apleistus kvartalus, kur jį persekioja įvairios gaujos. Didžiąją žaidimo dalį sudaro slapstymasis šešėliuose ir žudymas iš pasalų. Kitas žaidimo veikėjas, filmų prodiuseris Lionel Starkweather, kuris ir yra atsakingas už Cash‘o paleidimą, visas šias žudynes filmuoja.

Manhunt žaidimas buvo uždraustas prekiauti daugelyje šalių, tarp jų Vokietijoje, Naujojoje Zelandijoje, Didžiojoje Britanijoje, o Prancūzijoje buvo išleista cenzūruota žaidimo versija. Nepaisant to, 2007 metais buvo išleistas antrasis serijos žaidimas – Manhunt 2. Jo pagrindiniai veikėjai Daniel Lamb ir Leo Kasper pabėga iš beportnamio ir tampa persekiojami. Ši dalis buvo įvertinta AO (adults only – skirta tik suaugusiems) reitingu ir uždrausta prekiauti daugelyje šalių.

Hatred

Hatred

Lenkų studijos „Destructive Creations“ 2015 metais išleistas žaidimas Hatred iš karto sulaukė didžiulio dėmesio. Šiame žaidime žiaurumas liejasi per kraštus, kadangi pagrindinio žaidimo veikėjo „The Antagonist“ vienintelis tikslas – nužudyti kuo daugiau nekaltų žmonių. Žaidimas buvo įvertintas AO reitingu ir pašalintas iš „Steam“ platformos, tačiau po kelių dienų buvo sugrąžintas į šią skaitmeninių žaidimų parduotuvę. Hatred yra pirmasis ir vienintelis „Steam“ žaidimas įvertintas AO reitingu.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *