Lenktynių žaidimai – apžvalga apie juos

Žaidimų naujienos

lenktyniu zaidimai


Lenktynių žaidimai – apžvalga apie juos

Turbūt kiekvienas iš mūsų kartais įsivaizduoja save sėdintį prabangiame sportiniame automobilyje ir važiuojantį dideliu greičiu. Tikrovėje šioms svajonėms išsipildyti mums užkerta kelią piniginės dydis ir įkelių eismo taisyklės. Lenktynių žaidimai yra puikus būdas numalšinti greičio troškimą ir bent virtualioje erdvėje pavairuoti savo svajonių automobilį. Šiek tiek plačiau šiuos žaidimus ir noriu aptarti.

Arkados ir simuliatoriai

Lenktynių žaidimai būna dviejų tipų. Pirmasis ir populiariausias – arkados. Arkadiniai žaidimai nereikalauja daug įgūdžių, dažniausiai juos žaisti būna pakankamai lengva. Jie nepasižymi aukštu tikroviškumo lygiu, šiuose žaidimuose svarbiausia, kad žaidėjai smagiai praleistų laiką, nedėdami per daug pastangų. Dažnai šiuose žaidimuose greitis būna hiperbolizuotas, spidometrai rodo kurkas aukštesnius skaičius negu yra iš tikrųjų.

Arkadose kompiuterio valdomi automobiliai taip pat labai dažnai naudoja „rubberbanding“ sistemą. Tai reiškia, kad jeigu žaidėjas per daug atitrūksta nuo priešininkų, kompiuterio valdomi automobiliai pradės važiuoti greičiau ir automatiškai žaidėją pasivys, kovą padarydami įtemptesne. Ir atvirkščiai, jei žaidėjas per daug atsilieka, kiti automobiliai pradės važiuoti lėčiau, leisdami pasivyti. Viena populiariausių arkadinių lenktynių serija – Need For Speed. Kitas lenktynių žaidimų tipas – simuliatoriai. Tai daugiau įgūdžių pareikalaujantys žaidimai, vairavimas juose būna sudėtingesnis. Tokie lenktynių žaidimai pasižymi aukštu tikroviškumo lygiu ir detalumu, dažnai turi vidaus (cockpit) kamerą.

Platus automobilių pasirinkimas

Vienas svarbiausių lenktynių žaidimų aspektų – automobilių pasirinkimas. Daugelis žmonių tikriausiai turi savo svajonių automobilį, todėl svarbu, kad žaidimas turėtų platų jų pasirinkimą ir sugebėtų sugundyti potencialų žaidėją. 2016 metų rudenį išleistas žaidimas Forza Horizon 3 turi net 350 licenzijuotų automobilių. Jame galima rasti tokias automobilių markes kaip Audi, BMW, Nissan, Honda, Toyota, Ferrari, Aston Martin, Maserati ir daugelį kitų. Naujausia Need For Speed dalis, išleista 2015 metais, taip pat turi neblogą automobilių pasirinkimą. Nors, palyginimui, jų čia tik virš 50, tačiau šiame žaidime galima rasti ne tik egzotiškus superautomobilius, bet ir senesnius, visų mylimus modelius kaip BMW M3 (1988), Nissan 180sx (1996), ar Toyota Supra (1997).

Uždaros trasos ir atviri pasauliai

Lenktynių žaidimai uždarose trasose labiau būdingi simuliatoriams. Arkadinių lenktynių žanre labai populiarėja atviro pasaulio žaidimai. 2014 metais išleistame žaidime „The Crew“ buvo atkurta miniatiūrinė Jungtinių Amerikos Valstijų versija, kurią pervažiuoti nuo rytų iki vakarų pakrantės, važiuojant dideliu greičiu, užtrunka net apie 40 minučių.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *