Žaidimų modifikacijos – populiariausiųjų apžvalga

Žaidimų naujienos

modai

modaizaidimu modifikacijos


Žaidimų modifikacijos – populiariausiųjų apžvalga

Įvairūs žaidimų pakeitimai, siekiant padaryti, kad žaidimas veiktų kitaip negu buvo numatyta originalioje versijoje yra žaidimų modifikacijos (modai). Tai gali būti žaidimo kodo, modelių, tekstų, garso takelio pakeitimai arba visiški žaidimų perdirbiniai. Modai gali suteikti naują ar pakeisti esamą turinį, arba tiesiog ištaisyti žaidime esančias klaidas. Kelias populiariausias modifikacijų rūšis ir modifikuojamus žaidimus būtent ir noriu aptarti.

Grafikos patobulinimai

zaidimu modifikacijos

Viena plačiausiai naudojamų žaidimų modifikacijų rūšių – grafikos modai. Populiariausi šioje kategorijoje – „ENB“ ir „SweetFX“ modai. „ENB“ modifikuoja žaidimo 3D atvaizdavimą ir suteikia papildomų efektų, tokių kaip SSAO, HDR, detalesni šešėliai, atspindžiai, paryškinimas, lauko gylio efektas ar saulės spinduliai. Šis modas taip pat turi begalę konfigūracijų su kuriomis išgaunami skirtingi rezultatai. Vartotojai taip pat gali patys pasirinkti norimus efektus, jų stiprumą. Dauguma žaidėjų be ENB modifikacijos negali įsivaizduoti tokių žaidimų serijų kaip Fallout, The Elder Scrolls ir Grand Theft Auto.

SweetFX suteikia galimybę modifikuoti žaidimo apšvietimą, ryškumą, spalvų prisotinimą, kampų gludinimą ir kitus panašius efektus. Be ENB ir SweetFX, geresnei grafikai išgauti taip pat naudojamos aukštesnės rezoliucijos tekstūros.

Papildomas turinys

Žaidimų modifikacijos, kurios žaidimui suteikia nedidelį papildomą turinį, vadinamos „add-on“. Tai gali būti naujas ginklas, automobilis, lentynių trasa ar papildoma misija. Nepralenkiamas šioje kategorijoje yra The Elder Scrolls V: Skyrim žaidimas. Jam nuolat kuriami nauji ginklai, šarvai, magijos, žaidėjo kompanionai, papildomos misijos, namai ir t.t. Šį 2011 metais išleistą žaidimą iki šiol kas dieną žaidžia apie 20 000 žaidėjų Steam platformoje. To priežastis – modifikacijos. Tik retas žaidėjas žaidžia jų nenaudodamas. Kita žaidimų serija, sulaukianti gausybės add-on‘ų skaičiaus – Grand Theft Auto. Naujausiai serijos daliai (Grand Theft Auto V) nuolat kuriami nauji automobiliai ar skriptai, suteikiantys naujas galimybes. Jų dėka, žaidėjas gali skraidyti, teleportuotis, tapti nemirtingu, išvengti policijos, pakeisti veikėjo modelį. Daug dėmesio sulaukia ir realybę simuliuoti skirti modai, tokie kaip degalų sąnaudos automobiliuose.

Visiški perdirbiniai

Tai daugiausiai darbo pareikalaujančios žaidimų modifikacijos, kadangi jomis yra perkuriamas visas žaidimas. Visiški perdirbiniai yra tarsi nauji žaidimai, juos ir originalią versiją dažniausiai sieja tik žaidimo variklis. Vienas populiariausių kompiuterinių žaidimų Counter Strike pirmiausiai buvo sukurtas kaip Half Life perdirbinys, o karinis simuliatorius Arma II 2013 metais buvo perdirbtas į išlikimo kovoje prieš zombius žaidimą – DayZ.

modai


12345 (balsavimų nėra)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *