Dark Souls Remastered apžvalga

Žaidimų naujienos


Dark Souls Remastered apžvalga

Bendro pobūdžio informacija:
Pavadinimas: Dark Souls Remastered
Išleidimo data: 2018 metų gegužės 25 diena
Kam skirtas žaidimas? PC, PS4, Switch, Xbox One
Kūrėjas: From Software
Leidėjas: Namco Bandai
Kaina: nuo $19.99 iki $39.99

Dark Souls Remastered – vos prieš porą dienų pasirodžiusi karšta naujiena, tikėtina, artimiausiu metu sulauks labai didelio kompiuterinių žaidimų gerbėjų susidomėjimo, palaikymo bei populiarumo. Na, o priežasčių, kodėl turėtų nutikti būtent taip, tikrai netrūksta, tačiau apie tai vėliau. Na, o kol kas norisi pažymėti, kad būtent dėl Dark Souls Remastered savo jėgas suvienijo du milžinai: žaidimą sukūrė From Software, o išleido – Namco Bandai.

Na, o kokiais įspūdžiais galime dalintis kalbėdami apie šį žaidimą? Souls gerbėjai, išbandę naująjį Dar Souls Remastered, netruks pastebėti, kad naujiena maloniai nudžiugins kokybe. Žaidimo gerbėjų laukia ypač tikslus, aiškus, ryškus vaizdas, be to, kadravimo dažnis, lyginant su ankstesniais kūrinais, yra gerokai patobulintas.

Tačiau tai – dar ne viskas, ką svarbu akcentuoti kalbant apie Dark Souls Remastered: svarbu pasakyti, kad būtent šis žaidimas yra ypač turtingas įvairiais pasirinkimais ir galimybėmis: žaidėjai suras šimtus unikalių, išskirtinių ir galbūt dar net nematytų ginklų, šaudmenų, reikmenų bei kitų detalių. Viskas buvo sukurta tam, kad galėtume atrasti unikalų, išskirtinį, savo žaidimo stilių ir sukaupti dar daugiau naudingos patirties. From Software tikrai pasistengė kurdami žaidimo turinį bei galimus pasirinkimus, o žaidėjams tai taip pat išeis į naudą – gali būti, kad kursite naujas strategijas. Šį žaidimą vertinę ekspertai tvirtina, kad pasirinkimo galimybių yra tiek daug, kad kiekvienas gali susikurti savo personažą, taps savo paties herojumi, o tuo pat metu – siekti pergalės ir didinti žaidimo patirtį.

Dar vienas išskirtinis akcentas, kurio taip pat negalima nepaminėti, yra dedikuotų serverių pridėjimas. Šį žaidimą vienu metu galės žaisti net keli asmenys ir visiškai nesvarbu, kokią poziciją pasirinksite žaisdami internetu – turėsite didelį norą nugalėti, o galbūt – tik įgyti dar daugiau patirties, galia konstatuoti svarbiausią faktą: aštrių potyrių, drąsos reikalaujančių nuotykių bei adrenalino bus daugiau nei galite įsivaizduoti.

Kad ir kokiais įspūdžiais besidalintume, kalbos visada lieka kalbomis, o noras viską pamatyti ir įvertinti savo akimis, tikrai niekur nedingsta. Taigi, visiems tiems, kurie norėtų bent nedidelę dalį šio žaidimo išvysti akimis, turime gerą naujieną: jau dabar galite pamatyti Dark Souls Remastered treilerį.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *