Starfield greičiausiai bus skirtas tik kitos kartos konsolėms

Žaidimų naujienos


Starfield greičiausiai bus skirtas tik kitos kartos konsolėms

Net nesiekiame jūsų klausti, ar Starfield žaidimas, už kurio kūrimą ir išleidimą yra atsakinga garsioji kompiuterinių žaidimų studija Bethesda Game Studios, yra vienas iš tų žaidimų, kurio pasirodymo jūs laukiate. Žinoma, kad taip. Vis dėlto, šiandien tikrai nebus viena iš tų dienų, kuomet tiesiog įvardinsime tikslią žaidimo pasirodymo datą ir tuo baigsis pranešimas. Ne, šį kartą – ne apie tai.

Na, o, viskas todėl, kad ypač patikimi šaltiniai patvirtino svarbią žinią: Bethesda Game Studios kūrybos direktorius paskelbė, jog šis žaidimas tikrai nebus išleidžiamas tokioms visiems puikiais pažįstamoms bei visų pamėgtoms konsolėms, kaip PS4 ar Xbox one. Vis dėlto, mes puikiai žinome, kokios populiarios yra būtent šios konsolės ir kokia daugybė žmonių visame pasaulyje jomis naudojasi. Taigi, išvada aiški – tūkstančiai šio žaidimo gerbėjų tikrai norėtų žaisti Starfield per PS4 ar Xbox one. Vis dėlto, turime jus nuliūdinti – sunku tikėtis, kad situacija šiuo klausimu kada nors keisis, kadangi kūrybos direktorius tik dar kartą patvirtino, kad jokie kompromisai šioje situacijoje tiesiog neįmanomi.

Na, o mums belieka tik spėlioti, kas lėmė tokią tvirtą, griežtą bei nekeičiamą nuomonę. Vis dėlto, tai – dar ne viskas, ką turite žinoti apie Starfield. Įdomu tai, jog nors kūrybos direktorius ir pareiškė, kad šis žaidimas tikrai nebus išleistas įprastoms platformoms, jis taip pat patikino, kad dar nėra jokių tikslių duomenų apie tai, kokioms platformoms bus skirtas šis žaidimas. Aišku tik viena, kad tai – tikrai bus naujos kartos konsolės.

Taigi, akivaizdu, jog norėdami mėgautis šiuo žaidimu, būsime priversti atsisakyti įprastų, puikiai visiems pažįstamų įrenginių ir rinktis tai, kas nauja, modernu ir turi daugiau privalumų. Naujovės – visada gerai ir jos tikrai aplankys mus kartu su Starfield pasirodymu.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *