Kingdom Hearts 3 išleidimo data ir išankstinio pirkimo gidas

Žaidimų naujienos


Kingdom Hearts 3 išleidimo data ir išankstinio pirkimo gidas

Manote, kad jau būtų pats metas atnaujinti savo turimų kompiuterinių žaidimų kolekciją? Tuomet ši naujiena bus ypač aktuali – galbūt žaidimas, apie kurį kalbėsime jau netrukus ir taps tuo, kuris papildys jūsų kolekciją.

Taigi, kaip supratote, šiandien bus viena iš tų dienų, kuomet mes paskelbsime apie dar vieno žaidimo pasirodymo datą. Tačiau ir tai dar ne viskas – pranešime ir kitos naudingos informacijos, todėl likite kartu.

Na, o žaidimas, kurį norime pristatyti, vadinasi Kingdom Hearts 3. Gera žinia – mes žinome tikslią jo išleidimo datą, bloga naujiena – žaidimas nebus išleistas taip greitai, kaip galbūt daugeliui iš jūsų norėtųsi. Kingdom Hearts 3 pasirodys sausio 29 dieną 2019 metais. Beje, jis bus skirtas PS4 bei Xbox one vartotojams.

Na, o, ką veikti iki tol, kol pasirodys šis žaidimas? Veikti tikrai yra ką – galite pažiūrėti šio žaidimo anonsą, kuris taps puiku bei patikimu informacijos šaltiniu tiems, kurie apie jį nori sužinoti daugiau. Tai galite padaryti jau dabar.

Tačiau ir tai dar ne viskas – iki tol, kol šis žaidimas pasirodys, atlikite ir dar vieną užduotį, susipažinkite su pirkimo gidu. Taigi, pats metas sužinoti, kur ir už kiek bus parduodamas šis žaidimas.

Best buy, Game stop, Newegg, Target, Walmart bei Square Enix šį žaidimą parduos už 60 $, rasite žaidimo versijas skirtas PS4 ir Xbox one. Taip pat šioms platformoms skirtas žaidimo versijas parduos ir Amazon. Tai kainuos taip pat 60 $, tačiau Amazon Prime nariai turės galimybę šį žaidimą įsigyti už 48 $. Play Station Store už 60 $ parduos žaidimo versiją, skirtą PS4, tuo tarpu Microsoft Store už tą pačią pinigų sumą rasite žaidimo versiją skirtą Xbox one.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *