Overwatch švenčia antrąjį savo gimtadienį: kas padėjo sulaukti įspūdingos sėkmės ir kokie yra ateities planai?

Žaidimų naujienos


Overwatch švenčia antrąjį savo gimtadienį: kas padėjo sulaukti įspūdingos sėkmės ir kokie yra ateities planai?

Gimtadieniai yra tai, ko laukia kiekvienas iš mūsų. Tačiau… Jau seniai nieko nebestebina faktas, kad gimtadienius švenčia ne tik žmonės, bet ir… kompiuteriniai žaidimai.

Ir kaip tik šiandien, gegužės 24 dieną, turime paminėti dar vieną progą, kuri yra labai svarbi kiekvienam negalinčiam įsivaizduoti savo gyvenimo be kompiuterinio žaidimo. Būtent prieš lygiai dvejus metus buvo išleistas žaidimas Overwatch, kurį kuria Blizzard Entertainment. Šia puikia proga pateikiame dar daugiau naudingos informacijos apie žaidimą ir artimiausius planus.

Nors 2 metai palyginti nėra ilgas laiko tarpas, galima tik pasidžiaugti, kad būtent jo pakako tam, kad žaidimo kūrėjai iš tiesų turėtų kuo pasidžiaugti. Na, o džiuginančių faktų tikrai yra – visai neseniai buvo paskelbta, kad žaidėjų skaičius pasiekė daugiau nei 40 milijonų. Taigi, drąsiai galima sakyti, kad tai yra vienas sėkmingiausių tokio pobūdžio žaidimų.

Nesunku suprasti, kodėl šis žaidimas per tokį trumpą laiko tarpą sulaukė tokios didelės sėkmės. Tam įtakos turėjo ne tik tai, kad kompiuterinių žaidimų ekspertai puikiai vertina šį žaidimą pagal daugybę svarbių kriterijų, bet ir aplinkybė, kad žaidimų kūrėjai noriai atsižvelgia į žaidėjų nuomonę, kuria grįžtamąjį ryšį ir nuolat tobulina žaidimą. Ne paslaptis, kad vartotojai visada yra linkę pirmenybę teikti toms prekėms ar paslaugos, kurių kūrėjams bei teikėjams rūpi jų nuomonė.

Sakoma, kad viena sėkmės paslapčių yra nuolatinis judėjimas pirmyn. Kuomet kalbame apie Overwatch, matyti, kad vietos sustojimui taip pat nėra. Vienas iš už žaidimo kūrimą bei leidybą atsakingų asmenų Matthew Hawley interviu metu pareiškė, kad nėra nieko geriau už nuolatinį tobulėjimą ir būtent be jo neįsivaizduojami visi su žaidimo kūrimu bei leidimu susiję procesai. Taip pat buvo paminėta, kad šiuo metu dirba kur kas didesnė žmonių komanda nei prieš išleidžiant žaidimą, todėl galima kur kas lengviau įgyvendinti ir dar įnoringesnius bei išradingesnius sumanymus. Kuomet kalbame apie kompiuterinius žaidimus, vienas labiausiai dominančių dalykų yra netikėtos idėjos ir tai, kaip jos buvo įgyvendintos. Matthew Hawley iš Blizzard taip pat pareiškė, kad turint tokią entuziastingų žmonių komanda, kokia yra dabar, net pačių sudėtingiausių sumanymų įgyvendinimas taps tikru malonumu. Na, o žaidimo gerbėjai turės dar didesnį malonumą stebėti visas įgyvendintas naujoves.

Kaip jau supratome, nuolatinis tobulėjimas tampa svarbiausiu procesu, tad jis yra įgyvendinamas ir šiuo metu. Taigi, kuo puikiausiai suprantame, kad skaitytojai bent akies krašteliu norėtų pažvelgti į nuolat vykstantį žaidimo tobulinimo procesą. Ir šiam norui tikrai lemta išsipildyti, kadangi jau netrukus atskleisime svarbią detalę, susijusią su tobulinimo procesu. Pasirodo, tobulinant šį žaidimą buvo įdiegtas ne vienas naujas žemėlapis.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *