Star Citizen kūrėjas išleidžia 27 000 dolerių vertės papildomą paketą

Žaidimų naujienos


Star Citizen kūrėjas išleidžia 27 000 dolerių vertės papildomą paketą

Būtų galima išvardinti daugybė sričių, kurios yra neįsivaizduojamos be įspūdingų pinigų sumų. Na, o viena iš jų yra ir kompiuterinių žaidimų sritis. Joje taip pat netrūksta įvairių naujienų ar sprendimų, susijusių su nemenkomis pinigų sumomis. Apie vieną iš jų kalbėsime netrukus.

Star Citizen žinomas kaip daugybė gerbėjų turintis žaidimas, o jo kūrėjas Cloud Imperium Games pristato intriguojančią naujieną. Pasirodo, būtent šis kūrėjas siūlo labai įdomų, ambicingą bei išskirtinį papildomą paketą, kurio vertė siekia net 27 000 dolerių.

Iš tiesų įspūdinga suma, tad nieko keista, kad visi Star Citizen gerbėjai norėtų kuo greičiau sužinoti bent kokių nors detalių apie šį papildomą paketą. Taigi, iš ko jis bus sudarytas ir kuo nustebins? Pasirodo, 27 000 dolerių kainuojantis paketas yra sudarytas net iš 117 laivų ir dar 163 papildomų pasirinkimų. Taigi, galima tik įsivaizduoti, kiek daug papildomų galimybių atsiranda žaidėjams ir kiek daug naujų spalvų įgauna žaidimas.

Tai nėra naujas sprendimas – sprendimas išleisti naują paketą vienam ar kitam žaidimui, kompiuterinių žaidimų pasaulyje – įprasta praktika. Tačiau svarbiausias dalykas yra tas, kad kiekvienas naujas paketas tampa realiu pokyčiu, suteikiančiu kur kas daugiau galimybių ir netgi galinčiu pakeisti įprastą žaidimo taktiką.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad Star Citizen apskritai yra vienas sėkmingesnių tokio pobūdžio projektų, kuris tik kada nors buvo sukurtas ir įspūdingos sumos jam tikrai nėra svetimos. Vien ko vertas faktas, kad vien tik per 2017 – uosius metus Star Citizen pajamos išaugo net 35 milijonais dolerių, o visas pelnas išaugo iki 185 milijonų dolerių.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *