Geriausi PC žaidimai 2010 metais

Žaidimų naujienos


Geriausi PC žaidimai 2010 metais

Šie, 2010, metai yra išties gausūs naujais kompiuteriniais žaidimais bei įvairių PC žaidimų atnaujinimais. Vieni iš jų jau pasirodė prekyboje, o kiti dar laukia savo eilės.

Naršydami įvairiuose amerikietiškuose žaidimų puslapiuose išrinkome populiariausius šiais metais jau išleistus, arba greitu metu pasirodysiančius PC žaidimus. Kodėl analizavome JAV žaidimų puslapius? Todėl, kad būtent Jungtinėse Amerikos valstijose yra nuperkame daugiausiai kompiuterinių žaidimų, nei bet kurioje kitoje pasaulio valstybėje.

Taigi pristatome populiariausių 2010 metų žaidimų video trailerį bei sąrašą geidžiamiausių kompiuterinių, video žaidimų:

Populiariausių video žaidimų 2010 metais sąrašas:

Kane & Lynch 2: Dog Days

Mafia 2

H.A.W.X. 2

R.U.S.E.

Sid Meier’s Civilization V

Final Fantasy XIV

Arcania: A Gothic Tale

Medal of Honor: Operation Anaconda

Fallout: New Vegas

F.E.A.R. 3

Star Wars: The Force Unleashed 2

Call of Duty: Black Ops

Crysis 2

Air Aces: Pacific

Postal III

Divinity II: Flames of Vengeance

Dead Rising 2

Warhound

Lost Planet 2

FIFA 11

Prey 2

Max Payne 3

F1 2010

Pro Evolution Soccer 2011

Thief 4

Portal 2

Breach

Metal Gear Solid: Rising

FIFA Manager 11

Aliens: Colonial Marines

StarCraft II: Legacy of the Void

Test Drive Unlimited 2

Dead Island

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned

Assassin’s Creed 2 PC

Split Second

Batman Arkham Asylum 2

Battlefield Bad Company 2

Call of Duty Modern Warfare 3

Army of Two The 40th Day

Splinter Cell Conviction

Command & Conquer 4

Taigi šių TOP 2010 metų žaidimų sąrašas išties ilgas. Kurie iš šitų video žaidimų bus patys, patys populiariausi parodys laikas. Populiariausių žaidimų dešimtukus pateiksime kituose straipsniuose.

ZaidimuPasaulis.com


12345 (balsavimų nėra)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

2 Responses

  1. Justas parašė:

    Call of Duty Modern Warfare 3

    Tokio COD tikrai nebuvo, buvo tik 1 ir 2 dalys…

  2. Bortukas parašė:

    Pritariu Justui,pats turiu visas cod dalis ir kad MW3 isleidimo data ne 2010m o 11.08.11
    :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *