Perdarytame Resident Evil 2, pažįstamos, bet ir klaikios detalės

Žaidimų naujienos


Perdarytame Resident Evil 2, pažįstamos, bet ir klaikios detalės

Resident Evil 2 buvo pakeistas, tad tikrai nieko nestebina noras sužinoti, kaip dabar atrodo šis žaidimas Kokie pokyčiai buvo atlikti? Ką jame galime surasti? Ar tai išėjo į gerą? O galbūt kaip tik būtų buvę geriau nieko nedaryti? Apie tai, koks dabar yra Resident Evil 2, ir kalbėsime jau netrukus.

Prieš užbėgant įvykiams už akių ir prieš pradedant vardinti konkrečias detales, galima pasakyti, kad buvo atlikti tam tikri pokyčiai, dėl kurių galime matyti ar patirti tai, ką jau matėme ar patyrėme anksčiau. Tačiau – tai dar tikrai ne viskas: dalis pakeitimų sprendimų buvo tokie, kad jie pavertė žaidimą kur kas labiau siaubingu, sukrečiančiu ar net pavojingu tose vietose, kur to, atrodytų, net negalėtume tikėtis. Jau visai netrukus turėsite puikią galimybę susipažinti su konkrečiomis detalėmis, o kol kas svarbu pasakyti, kad iš esmės atlikti pakeitimai yra puikus balansas tarp seno, jau visiems gerai pažįstamo turinio ir tarp visiškai naujo, netikėtumais stebinančio kūrinio.
Štai, pavyzdžiui, Raccoon City Police Department, kaip ir galima to tikėtis, galime išvysti Leon S. Kennedy, tačiau šis personažas tikrai nebėra toks stiprus, tirtas ar bebaimis, priešingai, jį išvysime, kaip labai pažeidžiamą ir į nepavydėtiną situaciją patekusį žmogų.

Savaime suprantama, erdvė, kurioje vyksta veiksmas, o tiksliau – jos interjeras, taip pat gali būti puikus kriterijus, pagal kurį galime lyginti: matėme jau šį vaizdą, ar ne? Tai, ką išvysite, tikrai privers jus suprasti, kad aplinka jums jau yra puikiai pažįstama, kadangi šio žaidimo erdvė yra beveik identiškai atkurta. Čia išvysite ir puikiai jau iš anksčiau pažįstamas nedideles, kompaktiškas saleles, siaurus koridorius, net ir tuo atveju, jei atidžiau pažvelgsite į grindis, suprasite, kad jos – beveik tokios pat.

Taigi, nors erdvė, kurioje vyksta veiksmas, yra atkurta taip, kad iš tiesų primena jau matytą ir puikią žinomą vaizdą, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad čia nebus jokių staigmenų. Priešingai, jų tikrai yra. Kaip geriausias to įrodymas gali būti pietvakarinis koridorius, kuriame galime, kaip įprasta, tikėtis sutikti Licker, tačiau nieko panašaus – čia mums lauks tik negyvo Raccoon City Police Department kūnas.

Tad, kas yra puikiai pažįstamo ir naujo šiame žaidime? Atskleidėme keletą detalių, o visas smulkmenas išvysite patys savo akimis.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *