Mafia 3 žaidimo kūrėjai šiek tiek pakoregavo žaidimo istoriją

Žaidimų naujienos


Mafia 3 žaidimo kūrėjai šiek tiek pakoregavo žaidimo istoriją

Kompiuteriniai žaidimai, kuomet pagrindiniai jų herojai žūsta dėl vienokių ar kitokių aplinkybių, gana įprastas ir nieko nestebinantis siužetas. Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad tie, kurie jau yra pamėgę žaidimų personažus, dažniausiai ima svarstyti, kodėl būtent toks scenarijus buvo pasirinktas ir kodėl viskas negalėjo susiklostyti kitaip.

Vienas tokių žaidimų, kuomet taip pat neišvengiama pagrindinio herojaus žūties, yra Mafia 3. Kaip jau supratote, pagrindiniam šio žaidimo herojui Lincoln Clay likimas nenusišypsojo – ištiko žūtis. Ir, ko gero, nereikia ir sakyti, koks klausimas sukasi galvose tų, kurie šį personažą buvo pamėgę. Kodėl viskas susiklostė būtent taip?

Ne paslaptis ir tai, kad neretai kompiuterinių žaidimų gerbėjams kyla daug įvairių klausimų, tačiau niekas į juos nepateikia atsakymų. Vis dėlto, ši situacija – ne tokia: vienos iš spaudos konferencijų metu šio žaidimo režisierius Haden Blackman buvo linkęs kalbėti šiek tiek plačiau apie tai, kodėl , kaip ir koks likimas ištiko pagrindinį žaidimo personažą. Detalių atskleidžiame ir mes – pasirodo, pagrindinis žaidimo herojus Lincoln Clay žūsta Vietnamo kare.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *