Kas yra žaidimas?

Žaidimų naujienos


Kas yra žaidimas?

Žaidimas – vieno ar kelių žmonių laisvalaikio leidimo būdas, turintis apibrėžtą tikslą bei taisykles.

Žaidimų tipai:
* Dėlionės
* Kauliukų žaidimai
* Kazino žaidimai
* Kompiuteriniai žaidimai
* Kortų žaidimai
* Loginiai žaidimai
* Mokomieji žaidimai
* Skaičiuotės
* Stalo žaidimai
* Televizijos žaidimai
* Vaidmenų žaidimai
* Vaikų žaidimai
* Žodžių žaidimai

Psichologije žaidimas apibrėžiamas kaip viena iš veiklos formų. Jis skatina vaiko vystymąsi ir intelektinį tobulėjimą. Žaidimas yra savitikslis, jo vertė slypi pačiame jame. Kadangi jis nukreiptas į nesavanaudiškų tikslų siekimą ir motyvuojamas tik pažinimo veiklos ir žinių taikymo, įgūdžių ir gebėjimų įgijimu, kurių prireiks ateityje.

Šie poreikiai „maitina“ vaiko viršsąmonės veiklą, o vaikas tampa fantazuotoju, atradėju, pionieriumi ir kūrėju.

Ne be pagrindo didieji žmonijos protai pravardíuoti infantilais, vaikiškais ar net „nesubrendusiais suaugusiais“.

Žaidimai būdingi tik žinduoliams. Dažniausiai tuo užsiima jauni individai. Plėšrūnai žaisdami mokosi tykoti ir pulti, augalėdžiai – pajusti pavojų ir nuo jo pasprukti. Bendruomeninius žinduolius, tarp jų ir žmogų, moko bendrauti – garsais ar kūno laikysena išreikšti dominavimą, nuolankumą, susierzinimą ar pan.

Plėšrūnų žaidimai dažniausiai vaizduoja medžioklę. Mėgstamas būdas – pulti suaugusiojo uodegą. Įvairios grumtynės, nematytų daiktų apžiūrinėjimas lavina reakciją, judesių koordinaciją, greitą įv. situacijų įvertinimą, pusiausvyrą, jėgą ir pan.


12345 (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *