Fallout 76: Išleidimo data, Beta versija ir visa kita

Žaidimų naujienos


Fallout 76: Išleidimo data, Beta versija ir visa kita

Jau praėjo daugiau nei porą metų nuo tos dienos, kai buvo išleistas Fallout 4. Tai – žaidimas, kuriam neliko abejingi tūkstančiai kompiuterinių žaidimų gerbėjų. Įvertinus, kokiam dideliam kiekiui žmonių šis žaidimas patiko, nesunku suprasti, kad naujienų apie Fallout laukia ne toks jau ir mažas būrys fanų.

Na, o jų tikrai yra – praėjus daugiau nei 2 – iems metams, šiandien jau galime pasakyti: naujienų apie Fallout yra. Pasirodo, išleidžiamas Fallout 76. Taigi, skubame dalintis su jumis visais faktais apie šią naujieną, kuriuos mums pavyko sužinoti.

Taigi, ką išvysime ir patirsime naujajame Fallout 76? Nieko nelaukiant, galima atskleisti labai svarbią detalę, kuri dar tik labiau sužadins jūsų vaizduotę. Pasirodo, šis žaidimas jus nukels į 2102 metus. Kadangi iki to laiko, kol žmonija skaičiuos būtent šiuos metus realybėje liko dar labai daug, mums tik belieka įsivaizduoti, kaip tuomet iš tiesų atrodys gyvenimas. Na, o Fallout 76 mums jau dabar pateikia to laikmečio versiją. Ir, ji, beje, nebus labai džiugins – čia vyraus apokaliptinės nuotaikos.

Ir visa tai todėl, kad jūsų misija šiame žaidime (būsite priversti įsijausti į vaidmenį žmogaus, kuris liko gyvas po JAV atakavusių bombų), bus iš tiesų jaudinanti ir nuteikianti paties didžiausiems netikėtumams – jus turėsite atstatyti tai, kas buvo sugriauta. Tačiau, ar tai jums pavyks?

Beje, kalbant detaliau, reikėtų paminėti, jog veiksmas vyks Vault 76 ir ši vietovė jau yra puikiai pažįstama tiems, kas žaidė Fallout 3 ar Fallout 4. Na, ir, kad jau prakalbome apie ankstesnius kūrinius – Fallout 3 ir Fallout 4, natūraliai kyla noras naujieną palyginti su jais. Savaime suprantama, skirtumų, kuriuos išvysime tarp Fallout 3, Fallout 4 bei Fallout 76 bus labai daug, tačiau bene vienas ryškiausių yra tas, jog naujienoje – kur kas daugiau įvairesnių grafinių detalių. Beje, vienas iš už šio žaidimo atsakingų asmenų pareiškė, kad kuriant Fallout 76 buvo panaudota ir nauja technologija.

Norintys dar daugiau sužinoti apie šį žaidimą, jau dabar gali pamatyti jo anonsą, kuriame matyti daug apgriautų pastatų, nuniokiotos gamtos bei viską slegiančios niūros nuotaikos. O, ar galėtų būti kitaip po ilgai trukusios atakos?

Na, ir, žinoma, negalime nepaminėti šio žaidimo išleidimo datų. Visų pirma, trumpai apie beta versijos išleidimo datą. Už žaidimo pasirodymą atsakingi asmenys patvirtino, kad beta versija bus pasiekiama tik tiems asmenimis, kurie pateiks išankstinius užsakymus. Jų teigimu, tai turėtų įvykti jau spalio pradžioje. Na, o žaidimo išleidimo data planuojama lapkričio 14 dieną. Jis bus skirtas PC, PS4 bei Xbox one platformoms.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *