Call of Duty: Black Ops 4: apie išleidimo datą ir išankstinį įsigijimą JAV pirkėjams

Žaidimų naujienos


Call of Duty: Black Ops 4: apie išleidimo datą ir išankstinį įsigijimą JAV pirkėjams

Kiekviena žinia apie naujai pasirodysiantį kompiuterinį žaidimą ne tik priverčia nudžiugti jų gerbėjus, bet ir suklusti, kadangi po euforijos, kurią sukelia tokio pobūdžio naujiena, iš karto kyla ir daugybė, kur kas žemiškesnių ir ne visada džiugių klausimų. Kur bus galima įsigyti naująjį žaidimą? Kiek jis kainuos? Kokiems įrenginiams jis bus skirtas ir kada pasirodys? Kaip nepražiopsoti ir tapti vienu iš pirmųjų įsigijusių žaidimą? Tai – tik nedidelė dalis visų klausimų, kurie kyla kompiuterinių žaidimų gerbėjams. Juo labiau, kad informacija kiekvieną kartą yra skirtinga. Na, o šį kartą atsakymų į svarbiausius klausimus ieškoti tikrai neteks, kadangi netrukus juos jau ir pateiksime. Beje, šį kartą visa svarbi informacija bus skirta tiems, kurie laukia Call Of Duty: Black Ops 4.

Taigi, kol kas skubame atsakyti į svarbiausius klausimus: kada pasirodys Call Of Duty: Black Ops 4, kokiems įrenginiams jis bus skirtas ir ką jame surasime? Atsakant į pirmąjį klausimą, verta užbėgti už akių ir pasakyti, kad tikrai dar teks šiek tiek palaukti, kadangi Call Of Duty: Black Ops 4 pasirodys tik šių metų spalio 12 dieną. Tačiau tai ne priežastis, nesidomėti šiuo žaidimu dar daugiau – priešingai, kuo greičiau sužinosite visą svarbią informaciją, tuo greičiau bus galima imtis realių veiksmų žaidimui pasirodžius. Taigi, pats metas judėti toliau ir sužinoti, kam bus skirtas šis žaidimas. Pasirodo, Call Of Duty: Black Ops 4 galės mėgautis visi PC, PS4 ir Xbox one savininkai. Na, o šiame žaidime, kaip visuomet išvysime, daug kovų bei zombių, ir, žinoma, turėsime puikią galimybę kurti ne vieną strategiją.

Na, o dar vienas svarbus akcentas yra tas, kad JAV gyventojai jau dabar gali pateikti išankstinius užsakymus šiam žaidimui įsigyti. Kviečiame susipažinti su detalesne informacija apie tai, kurios prekybos platformos suteikia galimybę užsisakyti Call of Duty: Black Ops 4 ir kiek tai kainuos:

  • Amazon – $ 60 ($48 Amazon Prime nariams) – PS4, Xbox One, PC vartotojams;
  • Battle net – $60 – PC vartotojams;
  • Best Buy – $60 – PS4, Xbox One, PC vartotojams;
  • GameStop – $60 – PS4, Xbox One, PC vartotojams;
  • Microsoft Store – $60 – Xbox One vartotojams;
  • Newegg – $50 – PS4, Xbox One, PC vartotojams;
  • PlayStation Store – $60 – PS4 vartotojams;
  • Target – $60 – PS4, Xbox One, PC vartotojams;
  • Walmart – $60 – PS4, Xbox One, PCvartotojams.

Kaip matyti, už patraukliausią kainą šį žaidimą galite įsigyti iš Newegg (išskyrus tą atvejį, jei nesate Amazon Prime narys).


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *