Azartiniai žaidimai: Pokeris

Žaidimų naujienos


Azartiniai žaidimai: Pokeris

Pokeris – vienas populiariausių azartinių žaidimų visame Pasaulyje. Šį kortų žaidimą žmonės žaidžia tiek Kazino, tiek ir internete. Vieni išlošia, kiti prasilošia. Pokeryje, kaip ir daugelyje kortų žaidimų daug ką lemia sėkmė. Daug ką, bet ne viską. Šiame žaidime svarbu viskas. Ir savikontrolė, ir kitų žaidėjų stebėjimas, tiek ir daugelis kitų faktorių. Net ir prastas kortas turėdamas, gali tapti žaidimo nugalėtoju. Ko gero būtent dėl to ir yra žavus šitas kortų žaidimas.

Patyrę pokerio žaidėjai sugeba laimėti milijonus. Tokių sėkmingų lošėjų tarpe yra ir lietuvių. Vis tik šiame žaidime yra daugiau prasilošusių, negu išlošusių, nes kai apima azartas reikia sugebėti save suvaldyti, tačiau ne visi tai sugeba.

Siūlome pasižiūrėti video klipą, kuriame per keliasdešimt sekundžių vienas žaidėjas pralošia, o kitas išlošia 10 000 dolerių.

ZaidimuPasaulis.com


12345 (balsavimų nėra)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

1 Response

  1. 2010-08-17

    […] * Bridžas * Durnius * Durnius * Karas * Karuselė * Kiksas * Kingas * Pasiansas * Piramidė * Pokeris * Preferansas * Ramsas * Tūkstantis * Vežimas * Šešiasdešimt šeši * Palka Kiti kortų […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *