„Apple“ atšaukė žaidimą „Baby Shaker“

Žaidimų naujienos


„Apple“ atšaukė žaidimą „Baby Shaker“

„Apple“ atsiprašė už „labai įžeidžiantį“ „iPhone“ žaidimą „Baby Shaker“, kuriame verkiančius kūdikius žaidėjas turėjo nutildyti kratydamas telefoną, rašo bbc.co.uk. Trečiadienį, praėjus 2 dienoms nuo žaidimo pardavimo pradžios, „Apple“ atšaukė iš savo „iTunes“ parduotuvės 0,99 dolerio (apie 2,62 lito) kainuojantį žaidimą.

Šis žaidimas sukėlė Vaikų teisių apsaugos grupių ir Smegenų sužalojimus patyrusiems žmonėms skirtų fondų pasipiktinimą.

„Baby Shaker“ žaidimo tikslas – kratant „iPhone“, nutildyti verkiančius juodai-baltai nupieštus kūdikius, kol ties kiekviena kūdikio akimi atsiras storas raudonas ikso ženklas.

„Ši programa buvo labai įžeidžianti ir neturėjo būti leista ją pardavinėti „Apple“ parduotuvėje“, – teigiama „Apple“ pareiškime.

„Mes nuoširdžiai atsiprašome už šią klaidą ir dėkojame savo vartotojams už tai, kad atkreipė į tai mūsų dėmesį“,- rašoma pareiškime.

„iTunes“ žaidimo aprašyme buvo toks sakinys: „Pažiūrėk, kiek ilgai galėsi iškęsti jo ar jos žavų verksmą, kol tiesiog būsi priverstas sugalvoti būdą, kaip nutildyti kūdikį!“

Taip pat aprašyme buvo ir perspėjimas: „Niekada nekratykite kūdikio“.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *