Xbox One Sistemos Atnaujinimas Liepos mėnesiui

Žaidimų naujienos


Xbox One Sistemos Atnaujinimas Liepos mėnesiui

Labai daug ir dažnai yra kalbama apie tai, kaip šaunu mėgautis puikiais kompiuteriniais žaidimais, tačiau neretai nepelnytai pamirštama pakalbėti ir apie įrangą, kuri yra reikalinga tam, kad apskritai galėtume žaisti. Tie, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be kompiuterinių žaidimų, puikiai žino, kad šiam tikslui yra skirtas ne vienas įrenginys. Taigi, pastarieji yra ne ką mažiau svarbūs, o jei, bus kokybiški, tai žaidėjas galės mėgautis puikia žaidimo patirtimi. Būtent todėl nesunku suprasti, kodėl įranga, skirta kompiuteriniams žaidimams, yra nuolat atnaujinama. Apie vieną tokių atvejų norime pranešti ir šį kartą.

Na, o naujiena yra tokia, kad Microsoft liepos mėnesį pradėjo Xbox one atnaujinimą. Nė nereikia ir sakyti, kad ši naujiena ir būsimi pokyčiai yra aktualūs didelei daliai žmonių, kadangi Xbox one naudoja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Na, o kokius pokyčius planuoja Microsoft?

Ko gero, daugeliui kompiuterinių žaidimų fanų yra puikiai pažįstamas jausmas, kuomet norisi, kad akimirkos, kol bus paleistas žaidimas ir galėsite jį pradėti žaisti, prabėgtų kuo greičiau. Nekantraujama, laukiama… Tikrai nesuklystume pasakę, jog daugeliui atrodo, kad tokios akimirkos tęsiasi visą amžinybę. Tačiau, ar ši situacija galėtų pasikeisti? Tikrai taip ir Microsoft šiuo metu deda labai daug pastangų, kad šis sumanymas virstų realybe. Pasirodo, planuojama įgyvendinti tam tikrus techninius sprendimus, dėl kurių žaidimai bus paleidžiami dukart greičiau. Tai puiki žinia visiems nekantraujantiems.

Tačiau ir tai dar ne viskas… Ne paslaptis, kad daugelis iš mūsų mėgstame tvarką, tad kuo jos daugiau, tuo geriau. Na, o kompiuteriniai žaidimai – taip pat ne išimtis. Atnaujintas Xbox one turės puikią funkciją, kuri leis rūšiuoti programas bei žaidimus taip, kaip jums patinka. Belieka tik pridurti, kad toks rūšiavimas padės sutaupyti ir nemažai laiko.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad pokyčių bus labai daug, tad užsiminsime apie dar kelis iš jų. Vienas iš jų – bus rodomi aktyviausi srauto vartotojai. Be to, atnaujinimas leidžia naudoti pelės ir klaviatūros palaikymą kompiuteryje.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!




Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *