Populiariausi PC žaidimai

Žaidimų naujienos


Populiariausi PC žaidimai

Septyni populiariausi visų laikų kompiuteriniai žaidimai:

1. Mario

Jis buvo sukurtas 1981 metais ir nuo to laiko atsirado daugiau negu 200 Mario žaidimų variantų. Tačiau Mario personažo kūrėjai patingėjo: jie jam „padovanojo“ kepurę ir ūsus, kad neturėtų kaskart piešti jo plaukų ir veido išraiškų.

2. Tetris

„Tetris“, vienas iš pirmųjų kompiuterinių žaidimų, yra paprastas, genialus ir turi narkotinių savybių — pradėjus žaisti, neįmanoma sustoti. 2002 metais su šiuo faktu susidūrė ponas Faizas Chopdatas, kuris buvo suimtas, nes atsisakė skrydžio metu išjungti „Tetrį“.

3. Simsai

„Simsams“ tik devyneri metai, tačiau jie jau atsidūrė trečioje perkamiausių kompiuterinių žaidimų sąrašo vietoje. Išleisdami žaidimą, kuriame žaidėjai kuria virtualią šeimą ir jų gyvenamąją aplinką, gamintojai „EA Games“ manė, jog geriausiu atveju parduos 160 tūkst. egzempliorių. Jie suklydo: buvo parduota net 15 milijonų daugiau.

4. Donkey Kongas

„Nintendo“ sukūrė „Donkey Kongą“ 1981 metais. Prie jų iš karto prikibo „Universal Films“ kino studija, kuri nusprendė paduoti juos į teismą už tai, kad „Donkey Kongas“ įtartinai panašus į klasikinę Holivudo pabaisą King Kongą. Tačiau „Nintendo“ išsisuko, kai jų advokatai atrado, jog „Universal“ neturėjo King Kongo autorinių teisių.

5. Sonicas

Dabar vaikai lengviau atpažįsta ežiuką Sonicą negu peliuką Mikį. „Sega“ jį sukūrė kaip „Nintendo“ Mario pagrindinį konkurentą. Tačiau laikas (ir pelnas) sutaiko net priešiškiausias jėgas: šiais metais Mario ir Sonicas kartu pasirodė „Mario vs Sonic: Olympic Games“ žaidime.

6. Kapų plėšikė

Žaidimą, kuriame seksualioji Lara Croft kovoja su ne itin seksualiomis pabaisomis, nusipirko daugiau negu 30 mln. žmonių, tuo pačiu paversdami karingąją archeologę kompiuterinių žaidimų žvaigžde. Šiuo metu ją įgarsina aktorė Keeley Hawes.

7. Grand Theft Auto

Šiame žaidime žaidėjai perima nusikaltėlio, kylančio kriminalinės karjeros laiptais, vaidmenį. Personažams savo balsus paskolino tokie garsūs aktoriai kaip Samuelas L. Jacksonas ir Peteris Fonda.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *