Populiariausi kompiuteriniai žaidimai Lietuvoje 2015 metais

Žaidimų naujienos

Grand Theft Auto V


Populiariausi kompiuteriniai žaidimai Lietuvoje 2015 metais

Jau neužkalnų naujieji 2016 metai. Dėl šios priežasties nusprendėme pasižvalgyti atgal po besibaigiančius 2015 metus ir paanalizuoti, kokie buvo populiariausi kompiuteriniai žaidimai šiais metais. Sudarydami šį topą rėmėmės specializuotų parduotuvių pateikta pardavimų statistika.

Taigi, akivaizdžiu 2015 metų lyderiu šioje srityje galime drąsiai įvardinti kompiuterinį žaidimą „Grand Theft Auto V“. Tai neabejotinai pats populiariausias ir perkamiausias kompiuterinis žaidimas šiais metais. Reikėtų dar paminėti, jog ir senesnė 4-oji šio video žaidimo versija taip pat nestokojo populiarumo.

2015 metais didelio susidomėjimo neprarado ir „Minecraft“ žaidimas, kuris jau eilę metų išlaiko tvirtas pozicijas žaidimų TOP dešimtukuose. Tikėtina, kad šios tendencijos išliks ir 2016-aisiais.

Tuo tarpu sporto kategorijoje populiariausiu tapo „NBA 2K16“ video žaidimas. Tiesa, ilgą laiką geresnes pozicijas turėjo futbolo video žaidimas „FIFA 16“. Visgi, galiausiai ir vėl krepšinis nugalėjo :)

Žaidimų TOP 10

  1. Grand Theft Auto V (GTA 5)
  2. Minecraft
  3. NBA 2K16
  4. Call of Duty Black Ops III
  5. Mortal Kombat Komplete
  6. FIFA 16
  7. Fallout 4
  8. Just Dance 2016
  9. Grand Theft Auto IV Complete
  10. Battlefield 4

Populiariausi žaidimai 2015 metais pagal platformas

PC — Grand Theft Auto V
PS3 — Minecraft
PlayStation 4 — Grand Theft Auto V
X360 — Minecraft
XBOX ONE — Grand Theft Auto V
PS Vita — Assassin´s Creed 3: Liberation
PSP — Half Minute Hero
Nintendo Wii – Just Dance 2016

Apskritai daugiausiai video žaidimų 2015 metais buvo parduota „Xbox 360“ platformai.


12345 (balsavimų nėra)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *