Olandija keičia Dota 2 žaidėjų patirtį: bus galima pamatyti, kas slepiasi loot dėžutėse

Žaidimų naujienos


Olandija keičia Dota 2 žaidėjų patirtį: bus galima pamatyti, kas slepiasi loot dėžutėse

Šį kartą turime svarbių žinių tiems, kurie ne tik mėgsta kompiuterinius žaidimus, bet ir kaip nors yra susiję su Olandija. Beje, šį kartą kalbėsime ir apie daugeliui puikiai pažįstamą kompiuterinį žaidimą Dota 2.

Dota 2 kompiuterinių žaidimų gerbėjams yra puikiai pažįstamas kaip Warcraft 3 tęsinys, o taip pat ir MOBA žanro žaidimas. Tačiau, kas bendro tarp šio žaidimo, jo fanų bei Olandijos?

Paskelbta, jog Olandijoje gyvenantys šio kompiuterinio žaidimo gerbėjai, nuo šiol galės pamatyti ir savo akimis įsitikinti, kas slypi loot dėžutės viduje prieš jas įsigydami. Kaip rašoma pranešime, nuo šiol loot dėžučių pirkėjai gaus tai, ką pamatė prieš įsigydami. Beje, reikia pastebėti, kad tokia praktika jau yra taikoma ir daugelyje kitų šalių. Taigi, pagaliau ir Olandija nusprendė pasekti jų pavyzdžiu, tokiu būdu atverdama daugiau galimybių šioje šalyje gyvenantiems kompiuterinių žaidimų gerbėjams. Toks sprendimas priimtas tam, kad būtų atitikti naujausi lošimų reglamentai.

Vis dėlto, reikia pastebėti, kad net ir toks pokytis neleis visiškai išvengti azartinių lošimų efekto, kadangi, nors dabar žaidėjai ir turės galimybę prieš įsigydami pamatyti, ką jie gaus, vis tiek išlieka dar viena aplinkybė, sietina su azartiniais žaidimais. Pasirodo, jog norėdami sužinoti kitos dėžutės turinį, gerbėjai turės sumokėti 2 dolerių mokestį.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *