Battlefield 5: DICE pasakoja ką išmoko iš Alfa versijos

Žaidimų naujienos


Battlefield 5: DICE pasakoja ką išmoko iš Alfa versijos

Kuomet kalbame apie garsųjį Battlefield žaidimą, nuo jo neatsiejama ir DICE, kurie pasidalino naujienomis apie tai, ką pavyko išmokti iš Alfa versijos. Taigi, pats metas sužinoti, kokios problemos, po Alfa versijos, bus išspręstos.

Viena iš jų yra ta, kad buvo atlikti tam tikri pakeitimai, kalbant apie šaudmenis. Visa tai, anot žaidimo kūrėjų, buvo padaryta siekiant išlaikyti optimalų balansą.

Dar viena svarbi žinia yra ta, jog bus sušvelnintas tam tikrų, labai galingų ginklų naudojimas.

Tačiau ir tai dar ne visi pokyčiai, kurie yra susiję su ginklais – pasirodo, sutiksime ir naujų.

Atrodo, patirtis, kuri buvo įgyta po Alfa versijos, iš tiesų buvo labai naudinga, kadangi buvo nuspręsta įgyvendinti ir dar daugiau įvairių sprendimų. Vienas iš jų yra tas, kad naujajame žaidime bičiulių atgaivinimas truks dar trumpiau – jis bus 2,5 sekundės spartesnis.

Atkreiptinas dėmesys ir į dar vieną, bendrą pokytį – DICE tvirtina, kad apskritai naujasis žaidimas bus kur kas patogesnis bei įdomesnis žaidėjo atžvilgiu nei Alfa versija.

Beje, DICE turi ir daugiau naujienų apie Battlefield V: pasirodo, jau rugpjūčio mėnesį galėsite matyti šio žaidimo peržiūrą. Taigi, jei nekantraujate sužinoti kuo daugiau apie šį žaidimą, peržiūra taps puikiu informacijos šaltiniu.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, naujasis Battlefield V pasirodys spalio 19 dieną. Taigi, palaukti dar šiek tiek tikrai teks, tačiau labiausiai nekantraujantiems turime ir dar geresnių naujienų – EA / Origin Access abonentai šį žaidimą galės pradėti žaisti nuo spalio 11 dienos.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *