Assassin’s Creed Odyssey į žaidimą sugrąžins laivų mūšius

Žaidimų naujienos


Assassin’s Creed Odyssey į žaidimą sugrąžins laivų mūšius

Kovos scenos visada buvo ir bus vienu iš tų dalykų, kuris domins kompiuterinių žaidimų gerbėjus. Jei ir jūs esate vienas iš jų, tai ar gali būti geresnė žinia nei sužinoti, kad į Assassin’s Creed Odyssey grįžta nerimastingos, nenuspėjamos bei šiek tiek pavojingos laivų kovos.

Senovės Graikija visada asocijuojasi su tam tikru didingumu, paslaptingumu ir netgi savotiškais pavojais, todėl nieko keista, kad būtent šis žaidimas ir vyks tokioje erdvėje. Na, o susidūrimas su ne itin draugiškai nusiteikusiais piratais, visada pagyvina tokio pobūdžio žaidimus. Akivaizdu, kad taip bus ir šį kartą. Be to, žaidėjas turės puikias galimybės savo įgula paversti ir priešus, ir sąjungininkus, tik klausimas, ar tikrai tai pavyks padaryti? Povandeninis pasaulis, jei tik patys to norėsite, taip pat bus pasiekiamas – su visais savo pavojais ir unikaliu žavesiu.

Tačiau ir tai dar ne viskas žaidėjai galės rinktis moterišką arba vyrišką personažus, be to, bus galima rinktis ir kitas aplinkybes, kurios turės įtakos visai žaidimai eigai. Taigi, jau yra akivaizdu, kad nuobodžiauti tikrai neteks, o rutina žaidžiant šį žaidimą taps sunkiai įmanoma.

Taigi, kaip matyti, tikrai netrūks nei nuotykių, nei iššūkių, kurie pareikalaus išskirtinės drąsos, nei netikėtumų, kurių tikrai kils audringoje jūroje. Na, o belaukiantiems šio puikaus žaidimo, tikrai nepakanka informacijos vien tik apie tai, ką bus galima išvysti naujajame kūrinyje – juk labai norisi sužinoti, kuomet tai bus ir kokių platformų vartotojams šis žaidimas bus pasiekiamas. Na, o mums belieka tik atsakyti į šiuos dominančius klausimus.

Taigi, norintiems kuo greičiau išbandyti savo jėgas, dar šiek tiek teks palaukti, kadangi žaidimas pasirodys tik spalio 5 dieną. Vis dėlto, kur labiau džiugina kita naujiena – žaidimas bus pasiekiamas įvairių platformų vartotojams – PC, PS4 ir Xbox one. Be to, žaidimas bus išleistas keliomis skirtingomis versijomis. Na, o išankstinė prieiga bus galima jau spalio 2 dieną.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *