Assassin’s Creed: Odyssey galimai neturės „Battle Royale“ rėžimo

Žaidimų naujienos


Assassin’s Creed: Odyssey galimai neturės „Battle Royale“ rėžimo

Assasin‘s Creed: Odyssey – žaidimas, kurio laukia daugelis ir kuris pasirodys jau šį rudenį. Na, o vis artėjant jo pasirodymo datai, nieko keista, kad pateikiama ir vis daugiau informacijos apie tai, koks bus šis žaidimas. Šiandien taip pat turime svarbią naujieną apie šį kūrinį.

Na, o naujiena ta, jog labai tikėtina, kad Assasin‘s Creed: Odyssey neturės Battle Royal režimo. Apie tai užsiminė pats šio žaidimo režisierius Scott Phillips.

Labai tikėtina, kad tokia žinia galbūt nuliūdino ne vieną, tačiau be viso to, yra ir kuo pasidžiaugti. Pavyzdžiui, kad šį kartą žaidėjų laukia kur kas didesnis žemėlapis nei praeitų metų kūrinyje, tai reiškia kur kas daugiau galimybių, įdomesnį bei labiau įtraukiantį žaidimą. Štai, pavyzdžiui, viena intriguojanti detalė, kuri tik dar labiau paskatins laukti šio žaidimo: galėsite auginti įvairius naminius gyvūnėlius, įskaitant ir meškas ar liūtus. Dar labiau intriguoja žinia apie tai, kad galėsite megzti romaną su daugybė įvairių partnerių, tačiau to negalėsite padaryti su garsiuoju Sokratu.

Na, pabaigai belieka tik pateikti dar daugiau žinių apie Assasin‘s Creed: Odyssey. Tie, kurie jau laukia šio žaidimo su nekantrumu, turėtų prisiminti, kad kantrybės prireiks dar šiek tiek: žaidimas pasirodys spalio 5 dieną. Jis bus skirtas Playstation 4, Xbox one, PC. Taigi, juo galės mėgautis didžiulis būrys vartotojų. Ir dar kelios svarbios detalės: kurių negalime nepaminėti kalbėdami apie Assasin‘s Creed: Odyssey yra tokios: veiksmas vyks Senovės Graikijoje, tad galite tikėtis ne tik nuostabių peizažų, bet ir didingos paslapties, gausybės senovę menančių elementų. Dar viena žinia – galėsite rinktis moters ar vyro prototipą.


Autorius:
www.zaidimupasaulis.com
12345 (4 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Apie Zaidimupasaulis.com:

Jei esi tikras žaidimų fanatikas, atsidūrei tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Mūsų svetainėje Zaidimupasaulis.com rasi informacijos apie viską, kas rūpi žaidėjams visame pasaulyje. Tai yra išskirtinė proga sužinoti šviežiausią informaciją ir kas mūsų laukia ateityje. Patyrę srities specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie žaidimus, jų patobulinimus ir galimas žaidimo strategijas. Jei esi susidomėjęs šiomis temomis, ši internetinė svetainė atsakys į rūpimus klausimus. Tapk bendruomenės dalimi ir sužinok, su kokiais iššūkiais susiduria kiti žaidėjai. Dar viena svarbi sritis yra oficialios naujienos iš žaidimų kūrėjų, kurios bent trumpai praneša, kokia linkme ir kada bus vystomas žaidimas. Jei nori būti informuotas, sek informaciją mūsų puslapyje ir praplėsk savo žinias. Kai viskas keičiasi taip greitai, tiesiog būtina palaikyti tempą ir neatsilikti. Būk inovatyvus ir gudrus žaidėjas – viskas priklauso tik nuo to, kiek informacijos sugebėsi surinkti ir kaip tai panaudosi kuriant savo taktiką. Tai padės tau tapti efektyvesniu ir pasiekti užsibrėžtų tikslų greičiau. Galbūt tavo strategija pasenusi ir laikas ją atšviežinti? Zaidimupasaulis.com yra būtent ta vieta, kurioje galėsi pasisemti naujų idėjų ir sukurti planą, kaip jas įgyvendinti. Nėra nieko geresnio nei aplenkti varžovus ir nemaloniai juos nustebinti. Kartais sėkmė nepriklauso nuo to, kiek daug darbo tenka įdėti, o nuo to, kaip strategiškai viskas įgyvendinama. Reikėtų nenuvertinti ir mažų detalių, kurios padeda optimizuoti žaidimą ir paspartinti teigiamus pokyčius. Akivaizdu, kad rasi daug įdomių įžvalgų Zaidimupasaulis.com svetainėje – priklausys tik nuo tavo sugebėjimų, kaip tuo pasinaudosi. Išbandyk naujus kelius į sėkmę ir pasisemk patirties iš kitų – tokiu būdu tapsi vienu iš pažangiausių žaidėjų ir galėsi diktuoti savas taisykles!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *